Imprezy

Biegi

Piłka nożna

Siatkówka

Koszykówka

Piłka ręczna

Lekkoatletyka

Sporty zimowe

Kolarstwo

Auto

Moto

Sporty walki

Pozostałe

Sportowa mapa Polski

SPORT w TV: PIĄTEK, 19 GRUDNIA 2014

DZISIAJ POLECAMY

TVP 1
13.20 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, studio (na żywo)
13.30 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje (na żywo)

POLSAT SPORT
14.25 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn (na żywo)
18.00 Siatkówka: Orlen Liga, SK bank Legionovia – BKS Aluprof Bielsko-Biała (na żywo)

EUROSPORT
10.15 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Val d'Isere, trening przed zjazdem kobiet (na żywo)
11.45 Narciarstwo alpejskie: PŚ w al Gardenie, supergigant mężczyzn (na żywo)



TVP 1
13.20 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, studio (na żywo)
13.30 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje (na żywo)
20.00 Sport
20.05 Piłka ręczna: ME kobiet, kronika
20.06 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski – kandydaci

POLSAT SPORT
7.00 Siatkówka: Liga Mistrzów, Posojilnica Aich/Dob – Zenit Kazań
9.10 Siatkówka: Liga Mistrzów, PGE Skra Bełchatów – Hypo Tirol Innsbruck
11.10 Puncher
12.20 Siatkówka: Liga Mistrzów, Lokomotiw Nowosybirsk – Jastrzębski Węgiel
14.25 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn (na żywo)
16.00 Siatkówka: Liga Mistrzów, Berlin Recycling Volleys – Asseco Resovia
18.00 Siatkówka: Orlen Liga, SK bank Legionovia – BKS Aluprof Bielsko-Biała (na żywo)
20.30 Boks: Tomasz Adamek – Artur Szpilka
22.40 Boks: Władimir Kliczko – Kubrat Pulew
0.40 Boks: Krzysztof Włodarczyk – Grigorij Drozd

POLSAT SPORT EXTRA
7.00 Trans World Sport
8.10 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint kobiet
10.20 Złoty sen - MŚ w siatkówce mężczyzn: Niemcy – Polska
11.00 Siatkówka: Liga Mistrzów, Marek Union-Ivkoni Dupnica – CAI Teruel
13.10 Łyżwiarstwo szybkie: PŚ w Heerenveen
15.20 Siatkówka: Liga Mistrzów, PGE Skra Bełchatów – Hypo Tirol Innsbruck
17.30 Puncher
18.40 Boks: Manny Pacquiao – Chris Algieri
20.40 Magazyn alpejski
21.10 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn
23.20 Monster Jam: Houston, pokazy freestyle'u
0.20 Siatkówka: Orlen Liga, SK bank Legionovia – BKS Aluprof Bielsko-Biała

POLSAT SPORT NEWS
7.00 Sport Flash (co dwie godz.)
7.07 Siatkówka: Liga Mistrzów, Paris Volley – Fenerbahce SK. Stambuł
9.07 Piłka ręczna: mecz charytatywny, Polska – Reszta Świata
11.07 Siatkówka: Liga Mistrzów, Biełogorje Biełgorod – Cucine Lube Treia
13.07 Piłka nożna: liga angielska, Chelsea Londyn – Hull City
15.07 Siatkówka: Liga Mistrzów, Halkbank Ankara – Tours VB
17.07 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn
19.07 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint kobiet
21.07 Puncher
22.45 Sportowe podsumowanie dnia
23.00 Magazyn golfowy
0.00 Sportowe podsumowanie dnia
0.15 Magazyn alpejski
1.00 Sportowe podsumowanie dnia

EUROSPORT
8.30 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint kobiet
9.15 Skoki narciarskie: PŚ w Niżnym Tagile
10.15 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Val d'Isere, trening przed zjazdem kobiet (na żywo)
11.45 Narciarstwo alpejskie: PŚ w al Gardenie, supergigant mężczyzn (na żywo)
13.30 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje (na żywo)
14.30 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn (na żywo)
15.45 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint kobiet
16.45 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje
17.45 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn
18.45 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje
19.15 Jeździectwo: Olympia Horse Show w Londynie, Kingsland Christmas Speed Stakes (na żywo)
20.15 Stihl Timbersports Series: MŚ
21.15 Strongman: Giants Live w Szwecji
22.15 Watts Top 10
22.45 Watts
23.15 Automobilizm: Akademia GT
23.30 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn
0.30 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje

EUROSPORT 2
6.30 Koszykówka: Eurocup, Budućnost Podgorica – PAOK Saloniki
8.00 Skoki narciarskie: PŚ w Niżnym Tagile
9.15 Watts
9.30 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint kobiet
10.30 Snowboard: PŚ w Montafon
11.45 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata, półfinał
12.45 Kombinacja norweska: PŚ w Ramsau, konkurs skoków
13.45 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Val Gardenie, supergigant mężczyzn
14.45 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje
15.45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix
17.45 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje
18.45 Biathlon: PŚ w Pokljuce, sprint mężczyzn
19.45 Piłka nożna: liga niemiecka, zapowiedź kolejki
20.15 Piłka nożna: liga niemiecka, FSV Mainz 05 – Bayern Monachium
22.30 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje
23.00 Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
23.30 Wrestling: Vintage Collection
0.30 Strongman: Giants Live w Szwecji
1.30 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Val Gardenie, supergigant mężczyzn
2.00 Skoki narciarskie: PŚ w Engelbergu, kwalifikacje

CANAL+ SPORT
7.00 Piłka nożna: liga angielska, Manchester United – Liverpool FC
9.00 NBA Action
9.30 Koszykówka: Turkish Airlines Euroliga, PGE Turów Zgorzelec – EA7 Emporio Armani Mediolan
11.30 Basket+
11.45 Piłka nożna: liga hiszpańska, Almeria UD – Real Madryt
13.50 Piłka nożna: liga angielska, Leicester City – Manchester City
16.00 La Liga
17.00 Basket+
17.15 Premier League World
17.45 Koszykówka: Turkish Airlines Euroliga, PGE Turów Zgorzelec – EA7 Emporio Armani Mediolan
20.00 Lech Cup 2014 - reportaż
20.45 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Lech Poznań – Lechia Gdańsk
22.45 Basket+
23.00 Premier League World
23.30 Lech Cup 2014
0.00 Premier League
1.00 Boks: Adonis Stevenson – Darnell Boone
2.00 Koszykówka: NBA, San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers (na żywo)
4.45 Basket+
5.00 Boks: walka o pas mistrzowski federacji WBC World w Quebec City, waga półciężka, Adonis Stevenson – Dmitrij Suchocki (na żywo)

TVP SPORT
8.00 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii, 1/16 finału, Valencia CF – Rayo Vallecano
10.05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii, 1/16 finału, Atletico Madryt – CE L'Hospitalet
12.05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii, 1/16 finału, Malaga CF – Deportivo La Coruna
14.05 Piłka ręczna: ME kobiet, 2. runda fazy grupowej, Polska – Rumunia
15.45 Koszykówka: Eurocup, BK Ventspils – Stelmet Zielona Góra
17.55 Piłka ręczna: ME kobiet, półfinał (na żywo)
19.35 Zagrywka, przyjęcie, układ - reportaż
19.55 Oko w oko - wywiad z Juanem Carlosem Ferrero
20.25 Piłka ręczna: ME kobiet, półfinał (na żywo)
22.05 80. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski - kandydaci
22.20 Skeleton: PŚ w Calgary, 2. przejazd kobiet (na żywo)
23.00 Gala 95-lecia PKOl
23.10 Skeleton: PŚ w Calgary, 2. przejazd mężczyzn (na żywo)
0.10 Sportowy wieczór
0.30 Piłka ręczna: ME kobiet, półfinał

NSPORT+
7.00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Górnik Łęczna – Legia Warszawa
9.00 Basket+
9.15 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
11.40 1 na 1: Błażej Augustyn
12.00 Piłka nożna: Liga Mistrzów, AS Roma – Manchester City
14.00 Piłka nożna: Liga Mistrzów, FC Barcelona – Paris Saint-Germain
16.00 Piłka nożna: liga francuska, EA Guingamp – Paris Saint-Germain
18.00 Boks: Adonis Stevenson – Darnell Boone
19.00 Tenis Davis Cup
20.00 1 na 1
20.30 Piłka nożna: Liga Europy, Legia Warszawa – Trabzonspor SK
22.30 Piłka nożna: Liga Europy, FC Kopenhaga – Torino FC
0.30 Liga+ Extra
2.30 Magazyn Ligi Mistrzów
3.00 Boks: Gala w Quebec City (na żywo)

ORANGE SPORT
6.00 Serie A
7.00 Sport raport 24
9.00 Poker: World Series of Poker 2014
10.00 Sport raport (co godz.)
10.10 Piłka nożna: liga włoska, Cagliari Calcio – Juventus Turyn
12.15 Futsal: Ekstraklasa, Red Devils FC Chojnice – Clearex Chorzów
14.15 Futbol raport
15.30 Fight raport
16.15 Serie A
17.10 Poker: World Series of Poker 2014
18.15 Bieg przez plotki
20.15 Piłka nożna: liga włoska, Cagliari Calcio – Juventus Turyn
22.00 Sport raport 24
23.00 Sporty walki: Andrei Hramyka – Michał Żeromiński
2.00 Orange Sport dokument: Utracone braterstwo
3.20 Orange Sport dokument: Proces Allena Iversona
4.40 Orange Sport dokument: Superbroń Los Angeles Kings - Wayne Gretzky

SPORTKLUB
5.00 Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga, KS Dekorglass Działdowo – Dojlidy Białystok
7.30 World of Freesports 2014
8.00 AS Wywiadu: Program Patryka Mirosławskiego
8.30 Piłka ręczna: Bundesliga
11.00 Piłka nożna: liga portugalska, Vitoria Guimaraes – Rio Ave
14.00 Poker: WPT Aplha 8 w Johannesburgu
15.00 Koszykówka: liga hiszpańska
15.15 Piłka ręczna: Puchar Niemiec, 1/8 finału, HC Erlangen – Füchse Berlin
17.00 Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga, KST Energa-Mamekin Toruń – ZKS Palmiarnia Zielona Góra
19.30 Boks: Luca Giacon – Ville Piispanen
20.30 Magazyn ligi portugalskiej
21.30 Piłka nożna: liga portugalska, FC Porto – Vitoria Setubal (na żywo)
23.30 Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga, KS Dekorglass Działdowo – Dojlidy Białystok
2.00 Mobil 1 The Grid
2.30 World of Freesports 2014
3.00 Boks: Luca Giacon – Ville Piispanen
 
FIGHTKLUB
5.00 Siłowanie na rękę: John Brzenk – Denis Cyplenkow
5.30 Boks: Jean Pascal – Roberto Bolonti
8.00 Zapasy
12.00 Sporty walki: KOTC Greatest KO's
13.00 Boks: David Lemieux – Gabriel Rosado
15.00 Siłowanie na rękę: John Brzenk – Denis Cyplenkow
15.30 Sporty walki: King of the Cage 2014, Throwdown I
17.00 Kickboxing: WCK Full Rules Muay Thai
18.00 Boks:Alan Sanchez – Ed Paredes
20.00 Boks: Chris Eubank - The Early Days I
21.00 Zapasy
22.00 Boks: Antonio Moscatiello – Riccardo Pintaudi
0.00 Boks:Alan Sanchez – Ed Paredes
2.00 Sporty walki: KOTC Greatest KO's
3.00 Boks: Chris Eubank - The Early Days I
4.00 Zapasy

«Grudzień 2014»
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       

Wiadomości