Imprezy

Biegi

Piłka nożna

Siatkówka

Koszykówka

Piłka ręczna

Lekkoatletyka

Sporty zimowe

Kolarstwo

Auto

Moto

Sporty walki

Pozostałe

Sportowa mapa Polski

SPORT w TV: SOBOTA, 28 LUTEGO 2015

DZISIAJ POLECAMY

TVP 1
17.00 Skoki narciarskie: MŚ w Falun, konkurs drużynowy (na żywo)

TVP 2
12.55 Biegi narciarskie: MŚ w Falun, bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet (na żywo)

POLSAT SPORT
17.30 Siatkówka: PlusLiga, PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (na żywo)

POLSAT SPORT NEWS
17.30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga, Orlen Wisła Płock – Górnik Zabrze (na żywo)

EUROSPORT 2
15.30 Piłka nożna: liga niemiecka, Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen (na żywo)
18.30 Piłka nożna: liga niemiecka, Eintracht Frankfurt – Hamburger SV (na żywo)

CANAL+ SPORT
15.25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków (na żywo)
17.35 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (na żywo)

NSPORT
15.10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice (na żywo)



TVP 1
17.00 Skoki narciarskie: MŚ w Falun, konkurs drużynowy (na żywo)
20.05 GOL

TVP 2
12.55 Biegi narciarskie: MŚ w Falun, bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet (na żywo)

POLSAT SPORT
7.00 Polska 2016
8.40 Siatkówka: PlusLiga, Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
10.50 Trans World Sport
12.00 Siatkówka: PlusLiga, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
14.10 Atleci
14.45 Siatkówka: Orlen Liga, Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – SK bank Legionovia Legionowo (na żywo)
17.00 Siatkówka: PlusLiga, studio
17.30 Siatkówka: PlusLiga, PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (na żywo)
19.30 Siatkówka: PlusLiga, studio
20.30 Boks: walka, Tyson Fury – Christian Hammer na żywo
0.00 Boks

POLSAT SPORT EXTRA
5.00 Tenis: turniej ATP w Acapulco
7.30 Tenis: turniej ATP w Dubaju
11.50 Magazyn golfowy
12.30 Łyżwiarstwo szybkie: MŚ w sprincie w Astanie, biegi na 500 m i 1000 m kobiet i mężczyzn (na żywo)
16.00 Tenis: turniej ATP w Dubaju}
19.00 Magazyn WRC: Rajd Meksyku
19.40 Piłka nożna: liga holenderska, Twente Enschede – NAC Breda (na żywo)
21.50 Monster Jam: Syracuse, pokazy freestyle'u
23.00 Piłka nożna: liga ukraińska, Szachtar Donieck – Worskła Połtawa
 
POLSAT SPORT NEWS
7.00 Sport Flash
7.05 Kolarstwo torowe: MŚ w Saint-Quentin-en-Yvelines
9.05 Koszykówka: Puchar Polski, Stelmet Zielona Góra – Rosa Radom
11.05 Kolarstwo torowe: MŚ w Saint-Quentin-en-Yvelines
13.05 Magazyn golfowy
14.10 Kolarstwo: Wyścig Omloop Het Nieuwsblad (na żywo)
17.05 Clip
17.30 Piłka ręczna: PGNiG Superliga, Orlen Wisła Płock – Górnik Zabrze (na żywo)
19.30 Boks
21.05 ATP World Tour Uncovered
22.45 Sportowe podsumowanie dnia
23.00 Tenis: turniej ATP w Dubaju
1.00 Sportowe podsumowanie dnia
 
EUROSPORT
8.30 Biegi narciarskie: MŚ w Falun, bieg sztafetowy mężczyzn
9.45 Kombinacja norweska: MŚ w Falun, konkurs drużynowy (na żywo)
11.00 Saneczkarstwo: PŚ w Soczi (na żywo)
11.45 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Garmisch-Partenkirchen, zjazd mężczyzn (na żywo)
13.00 Biegi narciarskie: MŚ w Falun, bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet (na żywo)
14.30 Saneczkarstwo: PŚ w Soczi
15.15 Kombinacja norweska: MŚ w Falun, konkurs drużynowy
15.45 Kombinacja norweska: MŚ w Falun, sprint drużynowy (na żywo)
17.00 Skoki narciarskie: MŚ w Falun, konkurs drużynowy (na żywo)
19.00 Snooker: European Tour w Gdyni (na żywo)
23.00 Skoki narciarskie: MŚ w Falun, konkurs drużynowy
0.00 Biegi narciarskie: MŚ w Falun, bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet

EUROSPORT 2
7.00 Free ride: World Tour w Vallnordzie
8.00 Piłka nożna: liga niemiecka, Bayern Monachium – FC Köln
9.00 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Bansku, supergigant kobiet
10.00 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Bansku, supergigant kobiet (na żywo)
11.45 Snooker: European Tour w Gdyni (na żywo)
15.30 Piłka nożna: liga niemiecka, Borussia Dortmund – Schalke 04 Gelsenkirchen (na żywo)
17.30 Piłka nożna: liga niemiecka
18.30 Piłka nożna: liga niemiecka, Eintracht Frankfurt – Hamburger SV (na żywo)
20.30 Motocross: MŚ w Losail
21.00 Motocross: MŚ w Losail (na żywo)
22.00 Narciarstwo dowolne: PŚ w Park City
23.00 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Garmisch-Partenkirchen, zjazd mężczyzn
0.00 Fight Club
1.30 Narciarstwo alpejskie: PŚ w Bansku, supergigant kobiet

CANAL+ SPORT
7.00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Cracovia – Lech Poznań
9.00 Koszykówka: NBA, Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder
11.00 Premier League
12.00 Żeglarstwo: Barcelona World Race – podsumowanie tygodnia
12.30 Premier League World
13.00 Premier League Preview
13.30 Magazyn Ligi Mistrzów
14.00 La Liga
15.00 Gorączka piłkarskiej soboty
15.25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków (na żywo)
17.30 Gorączka piłkarskiej soboty
17.35 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (na żywo)
20.00 Gorączka piłkarskiej soboty
20.15 Liga+
21.30 Sporty walki: MMA Bellator 134
0.30 Premier League+
1.15 Premier League Preview
1.30 Koszykówka: NBA, Miami Heat – Atlanta Hawks (na żywo)

CANAL+ FAMILY
6.00 One devotion
13.40 Piłka nożna: liga angielska, West Ham United – Crystal Palace (na żywo)
15.55 Piłka nożna: liga angielska, Manchester United – Sunderland AFC (na żywo)
22.00 Premier League+
22.45 Premier League+: Zapowiedź spotkań
 
CANAL+ FAMILY2
6.00 Łapu-capu extra
8.00 One devotion
11.30 Golf: European Tour, Joburg Open (na żywo)
15.55 Piłka nożna: liga hiszpańska, Granada CF – FC Barcelona (na żywo)
17.55 Rugby: Puchar Sześciu Narodów, Francja – Walia (na żywo)
20.00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów, Szkocja – Włochy

TVP SPORT
7.45 Piłka nożna: Liga Mistrzów, Bayer Leverkusen – Atletico Madryt
9.55 Kombinacja norweska: MŚ w Falun, konkurs drużynowy (na żywo)
11.15 Tenis: turniej WTA w Dausze
11.45 W biegu za życiem
12.45 Biegi narciarskie: MŚ w Falun, bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet (na żywo)
15.05 Bobsleje: MŚ w Winterbergu, 4. przejazd dwójek kobiet (na żywo)
16.00 Kombinacja norweska: MŚ w Falun, sprint drużynowy (na żywo)
17.00 Skoki narciarskie: MŚ w Falun, konkurs drużynowy
19.25 Koszykówka: Tauron Basket Liga Kobiet – Mecz Gwiazd (na żywo)
21.45 Tenis: turniej WTA w Dausze
23.25 Sportowa sobota
23.40 GOL
23.45 Skoki narciarskie: MŚ w Falun, konkurs drużynowy
1.30 Boks: World Series of Boxing, Caciques Venezuela – Rafako Hussars Poland (na żywo)

NSPORT
7.00 Piłka nożna: liga francuska, Olympique Marsylia – SM Caen
9.00 Magazyn Ligi Mistrzów
9.30 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Cracovia – Lech Poznań
11.40 Basket+
12.00 Premier League Preview
12.30 NBA Action
13.00 Koszykówka: Turkish Airlines Euroliga, mecz fazy Top 16 CSKA Moskwa – Fenerbahce Ulker Stambuł
15.10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice (na żywo)
17.35 Żeglarstwo: Barcelona World Race, podsumowanie tygodnia
18.00 Magazyn EHF
18.30 Magazyn Ligi Mistrzów
19.00 Koszykówka: NBA, Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder
21.00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
23.30 Liga+
0.45 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa, PGE GKS Bełchatów – Wisła Kraków

SPORTKLUB
7.00 Siatkówka: Liga włoska, Calzedonia Verona – Vero Volley Monza
11.00 Koszykówka kobiet: Tauron Basket Liga Kobiet, Basket Konin – Ślęza Wrocław
12.45 Liga ACB
14.00 Tenis stołowy: Wschodzący Białystok Superliga, KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – KS Dekorglass Działdowo
16.30 Dubai Football Challenge
17.00 Piłka ręczna: liga niemiecka, Rhein-Neckar Löwen – SG Flensburg-Handewitt (na żywo)
18.45 Liga ACB
19.00 Piłka ręczna: liga hiszpańska, BM. Villa de Aranda – Helvetia Anaitasuna
20.45 Liga ACB
21.00 Piłka nożna: liga portugalska, Rio Ave – Sporting Braga (na żywo)
23.00 Piłka ręczna: liga hiszpańska, Naturhouse La Rioja – Fraikin BM. Granollers
0.30 Piłka ręczna: liga niemiecka, Rhein-Neckar Löwen – SG Flensburg-Handewitt

FIGHTKLUB
7.30 King of the Cage: Future Legends 26
12.00 Boks: walka, Cletus Seldin – Johnny Garcia
14.00 Boks: walka, Pablo Cesar Cano – Juan Carlos Abreu
16.00 K.O. TC Classics
17.00 Boks: Gala Prizefighters
20.00 As wywiadu
20.30 Boks: walka, Herbie Hide – The Dancing Destroyer
21.30 Boks: walka, Carl Frampton – Chris Avalos na żywo
1.00 Boks: walka, Marcello Matano – Jussi Koivula

«Marzec 2015»
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031         

Wiadomości