Imprezy

Biegi

Piłka nożna

Siatkówka

Koszykówka

Piłka ręczna

Lekkoatletyka

Sporty zimowe

Kolarstwo

Auto

Moto

Sporty walki

Pozostałe

Sportowa mapa Polski

Regulamin serwisu ImprezySportowe.pl

(1) Postanowienia ogólne

 1. Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane na portalu przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników. Treści, które użytkownik uzna za niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać na adres admin@imprezysportowe.pl.
 2. Portal ImprezySportowe.pl nie zezwala na kopiowanie w całości artykułów i innych treści, które są własnością portalu, bez uprzedniej zgody wyrażonej na piśmie. Portal zezwala na kopiowanie fragmentów informacji przy jednoczesnym podaniu źródła informacji oraz odnośnika (linku) do całości treści na Portalu ImprezySportowe.pl. Portal jest otwarty na wszelką współpracę. Kontakt: wspolpraca@imprezysportowe.pl
 3. ImprezySportowe.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili. Nowy regulamin obowiązuje z chwilą jego zamieszczenie na stronie www.imprezysportowe.pl.

(2) Forum Portalu ImprezySportowe.pl

Przez Forum rozumiemy zarówno forum dyskusyjne www.forum.imprezysportowe.pl jak i tzw. komentarze do artykułów umieszczanych na Portalu.
 1. Na forum niedopuszczalne jest :
  • Publikowanie treści niezgodnych z obowiązującym w Polsce prawem oraz podstawowymi zasadami etyczno-moralnymi (np. propagujących pornografię, alkoholizm, narkomanię, przemoc lub inne patologie życia społecznego oraz umieszczanie treści powszechnie uznanych za wulgarne);
  • Obrażanie innych uczestników oraz prowokowanie sytuacji konfliktowych;
  • Zaśmiecanie forum niestosownymi materiałami;
  • Spamowanie, propagacja tzw. "łańcuszków", rozpowszechnianie każdej treści noszącej znamiona komercyjności, mającej zachęcić do zakupu usługi bądź produktu określonej i jednocześnie nie mającego wyraźnego, bezpośredniego związku z dyskusją prowadzoną w danym temacie;
  • zamieszczanie zewnętrznych plików graficznych o zbyt dużych wymiarach, powodujących nieprawidłowy wygląd forum - Całą odpowiedzialność za publikowane treści ponosi tylko i wyłącznie ich autor, a tematy niezgodne z powyższymi ustaleniami będą usuwane z forum;
  • Treści, które użytkownik uzna za niezgodne z regulaminem prosimy zgłaszać do moderatora forum, bądź na adres admin@imprezysportowe.pl.

 2. Dyskusja na forum: Dbając o najwyższy poziom dyskusji, Redakcja ImprezySportowe.pl prosi by argumenty używane w dyskusji były przemyślane i racjonalne. Zapobiegnie to niepotrzebnym nieporozumieniom i konfliktom.

 3. Reklama na forum
  - Redakcja ImprezySportowe.pl prosi o nie zamieszczanie na forum reklam innych stron, bez uprzedniej zgody Redakcji. Posty z zawartością reklamy będą usuwane lub edytowane. (Nie dotyczy to oczywiście odnośników do stron źródłowych, jeżeli ma to związek z toczącą się dyskusją). Usuwane będą linki do stron konkurencyjnych.
  - Posty lub tematy w których użytkownicy forum będą reklamować instytucje komercyjne - dochodowe (firmy) oraz posty dające powód do przypuszczeń, że użytkownik usiłuje za pomocą forum uzyskać korzyści finansowe będą usuwane bez uprzedzeń. (Wyjątkiem są tematy związane z wymianą lub odsprzedaniem pojedynczych pamiątek, unikalnych gadżetów sportowych itp.
 4. Decyzje Redakcji ImprezySportowe.pl
  O decyzjach podjętych przez Redakcję nie należy publicznie dyskutować, może to zostać odebrane jako prowokacja. Jednocześnie uwagi na temat funkcjonowania strony (lub poprawności poszczególnych fragmentów) są bardzo mile widziane i za wszystkie serdecznie dziękujemy. Sugestie lub uwagi krytyczne prosimy kierować na maila admin@imprezysportowe.pl


(3) Regulamin Redakcji www.ImprezySportowe.pl

§ 1 [Postanowienia ogólne]

 1. Właścicielem portalu www.ImprezySportowe.pl (dalej Portal) jest firma Sport & Event z siedzibą w Warszawie przy ul. Widawskiej 19/25, 01-494 Warszawa.
 2. Niniejszy regulamin dotyczy wszystkich Redaktorów współpracujących z Portalem.

§ 2 [Zasady współpracy]

 1. Portal www.imprezysportowe.pl jest serwisem o tematyce sportowej. Każdy kto che publikować artykuły, informacje, relacje, zdjęcia etc. (dalej Materiały), które będą zamieszczane na Portalu musi mieć ukończone 16 lat oraz wysłać maila na adres: wspolpraca@imprezysportowe.pl w treści wpisując następujące informacje: - Imię i Nazwisko,
  - Miejscowość,
  - Rok urodzenia,
  - nr GG,
  - nr tel. kontaktowego,
  - dyscyplina/y którą się interesuje,
  - oraz informacje co do zainteresowań sportowych oraz linki do własnych tekstów bądź zdjęć. (Istnieje również możliwość opieki nad działem: filmiki, statystyki.)
  - W ww. zgłoszeniu należy koniecznie zamieścić klauzulę:
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych). Akceptuje regulamin Portalu i regulamin redakcji ImprezySportowe.pl."
 2. W przypadku gdy Redaktor otrzyma od ImprezySportowe.pl legitymację prasową zobowiązany jest do jej zwrotu w ciągu 7 dni od zakończenia współpracy ze ImprezySportowe.pl.

§ 3 [Prawa autorskie]

 1. Każdy Redaktor, który rozpocznie współpracę z Portalem, z chwilą przesłania Materiałów do zamieszczenia na Portalu niniejszym udziela Sport & Event nieodpłatnej licencji niewyłącznej uprawniającej do rozpowszechniania Materiałów bądź ich części w Internecie (w szczególności na swoich stronach internetowych takich jak www.imprezysportowe.pl, etc.), książkach, opracowaniach, antologiach, pracach zbiorowych, adaptacjach, scenariuszach, audycjach radiowych i telewizyjnych, filmach, sieciach przekazu elektronicznego, technologii mobilnej.
 2. Udzielenie licencji, o której mowa w ust. 1 i 2 następuje z chwilą przesłania Materiałów do redakcji drogą mailową, bądź poprzez dodanie ich bezpośrednio przez redaktora na stronę lub przekazania materiałów w inny sposób.

§ 4 [Pozostałe warunki Portalu]

 1. Warunkiem możliwości pisania do Portalu jest akceptacja niniejszego Regulaminu.
 2. Wyłączną odpowiedzialność za treść i pochodzenie przesłanych Materiałów ponoszą osoby, które je przesłały. W szczególności poprzez dodawanie Materiałów do Portalu Serwisu Redaktor oświadcza, iż:
  1. przesłany Materiał tekstowy/ graficzny nie narusza obowiązującego prawa, w szczególności, ale nie wyłącznie kogokolwiek autorskich praw majątkowych, przez co należy rozumieć także elementy wchodzące w skład materiału,
  2. jest autorem przesłanego Materiału,
  3. przesłany Materiał nie powstał w wyniku przestępstwa bądź innego naruszenia prawa,
  4. w przypadku niezgodności z prawdą ww. oświadczeń ponosi całkowitą i wyłączną odpowiedzialność z tego tytułu, w szczególności zobowiązuje się pokryć w całości ewentualną szkodę oraz wszelkie udokumentowane koszty. Ponadto w przypadku skierowania roszczeń przeciwko firmie Sport & Event przejmie od niej odpowiedzialność za te roszczenia, oraz zobowiązuje się do naprawienia wszelkich udokumentowanych szkód i pokrycia wszelkich udokumentowanych kosztów poniesionych przez firmę Sport&Event. w związku ze zgłoszeniem takich roszczeń.
 3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia, iż Materiał narusza ww. warunki Sport&Event zastrzega sobie prawo jego nie opublikowania.

§ 5 [Dane osobowe]

 1. Redaktor wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych Redaktora w celu realizacji Portalu oraz w celach marketingowych i w zakresie wskazanym w niniejszym Regulaminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
 2. Administratorem danych osobowych jest firma Sport & Event z siedzibą w Warszawie.
 3. Redaktor ma prawo wglądu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz usuwania poprzez przesłanie odpowiedniej informacji na adres Sport & Event ul. Widawska 19/25, 01-494 Warszawa.
 4. Podawanie danych osobowych przez Redaktora jest dobrowolne.

§6 [Postanowienia końcowe]

 1. Wyłączną podstawę regulującą działalność Redakcji stanowi niniejszy Regulamin.
 2. Wykładnia Regulaminu należy wyłącznie do Sport & Event
 3. Sport & Event. nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kwestie sporne powstałe z winy osób trzecich.

«Kwiecień 2018»
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Wiadomości