Imprezy

Biegi

Piłka nożna

Siatkówka

Koszykówka

Piłka ręczna

Lekkoatletyka

Sporty zimowe

Kolarstwo

Auto

Moto

Sporty walki

Pozostałe

Sportowa mapa Polski

Nazwa imprezy:

31. Bieg Kujawiaka 2013

Miejsce imprezy:
Włocławek
Data i czas imprezy:
Środa 1 maja 2013, godz. 11:00
Dyscyplina:
Biegi

Opis

31. BIEG KUJAWIAKA odbędzie się 1 maja 2013 roku. Jak na Włocławek przystało - każdy element ogólnopolskiego biegu będzie godzien wielkiego święta. Cały program biegów towarzyszących dla najmłodszych, znakomity poziom sportowy, spektakularna trasa, niepowtarzalna oprawa komentatorska oraz DJ Reshor na trasie - to wszystko, i wiele więcej, czeka nas w pierwszy dzień majówki.

Bieg ma charakter interwałowy w którym nie decyduje tylko poziom wytrenowania lecz determinacja , spryt i zwinność . Trasa imprezy zaplanowana jest na terenie Nadleśnictwa Włocławek,   które specjalnie z tej okazji przygotuje na trasie biegu naturalne przeszkody które dostarczą nam wielu wrażeń !

Dodatkowo Atmosferę rywalizacji wzbogacą również liczne akcje i atrakcje dla młodszych uczestników oraz uczestników włocławskiego przełaju, czuli full atrakcji we Włocławku! Tak jak obiecaliśmy full atrakcji i full nagród do wylosowania ! Tym razem losować będziemy nagrody związane ze światem komputerów.

Wśród dzieci rozlosujemy mega nagrodę czyli Konsolę Xbox 360 Kinect w całym pakiecie, a wśród starszych do wygrania i rozlosowania będą min. Tablety z systemem Android, Plecaki na laptopy firmy odpowiedzialnej za  szwajcarską precyzję Wenger/Swissgear, podstawy do notebooków i wszelkie akcesoria -  zestawy głośników, klawiatury, myszki, słuchawki,mp3 itp.

Oprócz biegu głównego na odcinku 10km, który przewidziany jest dla zawodników powyżej 16 roku życia, zapewniamy również atrakcję dla najmłodszych. Dla dzieci zaplanowano rekreacyjne biegi pod hasłem   „W drodze do Biegu Kujawiaka” , które zorganizowane zostaną w kilku kategoriach wiekowych: do 5 lat, 6-9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat.

Ponadto, zorganizujemy specjalną, akcję PIZZA PARTY z PIZZA HUT WZORCOWNIA czyli ponad 550 kawałków Pizzy Pepperoni na Puszystym Cieście PAN za darmochę ! Dla każdego kto zatrzyma numer startowy. Pamiętaj są rzeczy których nie można zastąpić……. Pizza Hut już od 20 lat słynie z ciasta PAN !  Pobiegnij i spróbuj specjalnie przygotowanego zestawu.

Dodatkowo każdy kto przekroczy linie mety może liczyć na pamiątkowy odlewany medal oraz na przepysznego pączka z nadzieniem różanym z Krainy Pyszności - Cukierni Jan Szyling .

Dla wszystkich zarówno tych biegających i tych którzy przyjdą dopingować również liczne atrakcje:

  • Maratońskie Muzeum Włocławskich Biegaczy a w nim medale, zdjęcia, koszulki z lat 80 i 90.
  • Pro-comp.pl - czyli kompletne darmowe granie na dużym ekranie z Xbox 360 Kinect. Twoje ciało stanie się kontrolerem. Żadnych gadżetów, żadnych bajerów — tylko Ty!
  • Spikerka w wykonaniu Rafała Wilczyńskiego, komentatora Mistrzostw Polski.
  • Muzyczne granie i dobra zabawa na trasie biegu z DJ Reshor.

Bookmark and Share

Komentarze

02.05.2013, 08:04xxx
http://andrzejklodkowski.com/blog/?p=2630 http://andrzejklodkowski.com/blog/?p=2489

Dodaj komentarz






Nie mozna polaczyc sie z baza MySQL8