Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Moto » Wyścigi motocyklowe

I runda Wyścigowych Motocyklowych MP

Wtorek, 24 maja 2016, 21:31 | Wyścigi motocyklowe

Automobilklub Wielkopolski na Torze „Poznań” w dniach 21-22 maja zorganizował pierwszą w tym roku rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i

Więcej

MotoGP: Jorge Lorenzo mistrzem świata

Niedziela, 28 października 2012, 10:09 | Wyścigi motocyklowe

Casey Stoner wygrał ostatnią rundę MotoGP na rodzimym torze Phillip Island. Mistrzem świata 2012 został Hiszpan Jorge Lorenzo, który wykorzystał upadek

Więcej

Casey Stoner wygrał GP USA

Poniedziałek, 30 lipca 2012, 10:07 | Wyścigi motocyklowe

Australijczyk Casey Stoner (Honda) wygrał wyścig o Grand Prix USA na torze Laguna Seca w klasie MotoGP. Drugi był Hiszpan Jorge Lorenzo (Yamaha), aktualny

Więcej

Casey Stoner po sezonie kończy karierę!

Czwartek, 17 maja 2012, 22:26 | Wyścigi motocyklowe

Aktualny obrońca tytułu mistrza świata w królewskiej klasie MotoGP Australijczyk Casey Stoner, będzie się ścigać tylko do końca sezonu. W czwartek

Więcej

Styczniowe ciekawostki w MotoGP

Środa, 25 stycznia 2012, 10:09 | Wyścigi motocyklowe

Choć wciąż obowiązuje zimowy zakaz testów, nowy rok rozpoczął się dla zawodników pracowicie i dość emocjonująco. Oto Sportklubowy przegląd

Więcej

Marco Simoncelli zginął w wypadku MotoGP! (wideo)

Niedziela, 23 października 2011, 12:02 | Wyścigi motocyklowe

Były mistrz świata Marco Simoncelli nie żyje. Włoski motocyklista zginął na torze Sepang podczas MotoGP Malezji. Dwóch kolejnych kierowców zostało

Więcej

MotoGP: Zwycięstwo Pedrosy w Japonii

Niedziela, 2 października 2011, 11:43 | Wyścigi motocyklowe

W niedzielę odbył się kolejny wyścig w klasie MotoGP motocyklowych mistrzostw świata. Na torze w Motegi o Grand Prix Japonii wyścig zdominowali

Więcej

Grand Prix Aragonii (zapowiedź)

Czwartek, 15 września 2011, 12:21 | Wyścigi motocyklowe

Od piątku do niedzieli na położonym w pobliżu Alcañiz torze Motorland Aragón najszybsi motocykliści walczyć będą o kolejne punkty do klasyfikacji

Więcej

MotoGP: Lorenzo przełamał serię Stonera

Niedziela, 4 września 2011, 16:28 | Wyścigi motocyklowe

Jorge Lorenzo (Yamaha) wygrał w niedzielę wyścig o Grand Prix San Marino na włoskim torze w Misano, przełamując tym samym serię trzech zwycięstw z

Więcej

Casey Stoner nowym liderem MotoGP

Niedziela, 12 czerwca 2011, 18:39 | Wyścigi motocyklowe

Australijczyk Casey Stoner wygrał w niedzielę na torze Silverstone Grand Prix Wielkiej Brytanii w klasie MotoGP i został nowym liderem klasyfikacji

Więcej

II runda Mistrzostw Polski Supermoto

Piątek, 3 czerwca 2011, 11:56 | Wyścigi motocyklowe

Kalendarz centralny Polskiego Związku Motorowego na 2011 rok przewiduje rozegranie 6. rund Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w motocyklowej dyscyplinie

Więcej

I runda Wyścigowych Motocyklowych MP za nami!

Poniedziałek, 9 maja 2011, 15:41 | Wyścigi motocyklowe

Z udziałem ponad 120 zawodników, na Torze "Poznań" – Automobilklub Wielkopolski, odbyła się 1. runda wyścigowych motocyklowych mistrzostw Polski oraz

Więcej

1. runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na Torze w Poznaniu

Sobota, 7 maja 2011, 12:55 | Wyścigi motocyklowe

Po ponad półrocznej przerwie, do sportowej rywalizacji w naszym kraju stają kierowcy wyścigowi. Jako pierwsi na Torze "Poznań" – Automobilklub

Więcej

MotoGP: Lorenzo liderem, pech Stonera i Rossiego

Niedziela, 3 kwietnia 2011, 16:16 | Wyścigi motocyklowe

Jorge Lorenzo wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej MotoGP, wygrywając zawody o Grand Prix Hiszpanii. Rywalizację zdominowały upadki i

Więcej

Dubaj: Zwyciężył w wyścigu, zginął tuż za metą

Sobota, 27 listopada 2010, 13:24 | Wyścigi motocyklowe

39-letni szwajcarski motocyklista Pascal Grosjean zginął tuż po tym, jak zwyciężył w wyścigu w Dubaju. Na cieszącego się z wygranej zawodnika wpadł

Więcej

Valentino Rossi testował nowe Ducati

Wtorek, 9 listopada 2010, 20:59 | Wyścigi motocyklowe

Dziewięciokrotny mistrz świata Valentino Rossi przeprowadził we wtorek na torze w Walencji pierwsze testy nowego motocykla marki Ducati, na którym będzie