Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Wioślarstwo i Kajakarstwo

Wioślarskie Regaty o "Puchar Wisły" już w sobotę!

Piątek, 31 maja 2013, 14:20 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

W najbliższą sobotę, 1 czerwca 2013 r. odbędzie się druga edycja wioślarskich regat „Puchar Wisły”. Wydarzenie uświetnią zasłużeni zawodnicy i

Więcej

Kolejny Polak z kwalifikacją na igrzyska

Środa, 23 maja 2012, 20:58 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Michał Słoma (AZS UMK Energa Toruń) zdobył na torze w Lucernie kwalifikację olimpijską w jedynce wioślarskiej. Reprezentant Polski zajął w wyścigu

Więcej

Czwórka podwójna z kwalifikacją do Londynu

Piątek, 2 września 2011, 16:54 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Wioślarska czwórka podwójna mężczyzn awansowała do finału mistrzostw świata w słoweńskim Bledzie. Tym samym zapewniła sobie kwalifikację do igrzysk

Więcej

Siemionowski ze złotem w konkurencji olimpijskiej!

Niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:50 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Piotr Siemionowski zdobył złoty medal podczas kajakarskich Mistrzostw Świata w Szegedzie. Polak wygrał wyścig na 200 metrów w kajakowych jedynkach. To

Więcej

Twardowski mistrzem świata w Szeged!

Sobota, 20 sierpnia 2011, 17:42 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Marek Twardowski zdobył złoty medal podczas kajakarskich mistrzostwach świata w Szeged. 31-letni Polak wyprzedził o 0,486 Białorusina Pawła

Więcej

Wirus powodem słabego startu polskiej czwórki

Wtorek, 31 maja 2011, 09:33 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Polska czwórka podwójna Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Marek Jeliński i Adam Korol w Pucharze Świata w Monachium zajęła dopiero piąte miejsce. Co

Więcej

Wioślarskie MŚ: Polki z brązowym medalem

Niedziela, 7 listopada 2010, 10:09 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Julia Michalska i Magdalena Fularczyk (Tryton Poznań) zdobyły w Nowej Zelandii w dwójce podwójnej brązowy medal wioślarskich mistrzostw świata. Polki,

Więcej

Wioślarskie MŚ: Polacy szlifują formę

Środa, 27 października 2010, 09:10 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Zielone farmy, pagórkowate pastwiska, a na nich mnóstwo krów, owiec i koni - w takiej scenerii od tygodnia przygotowują się w Nowej Zelandii mistrzostw

Więcej

Cztery medale Polski na kajakarskich MŚ!

Niedziela, 22 sierpnia 2010, 15:40 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Kobieca osada K4 na 500 m, kobieca osada K2 na 200 m, męska osada C2 na 200 m oraz Piotr Siemionowski w wyścigu K1 na 200 m zdobyli medale dla Polski podczas

Więcej

Kajakarskie MŚ: Dziś 13 medalowych szans Polaków

Niedziela, 22 sierpnia 2010, 10:36 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Trzynaście polskich osad wystąpi w finałach na 500 i na 200 m w niedzielę, w ostatnim dniu kajakarskich mistrzostw świata rozgrywanych na Torze Regatowym

Więcej

Kajakarskie MŚ: Siódme miejsce Beaty Mikołajczyk

Sobota, 21 sierpnia 2010, 14:26 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Beata Mikołajczyk (UKS Kopernik Bydgoszcz) zajęła siódme miejsce w finale K1 na dystansie 1000 m podczas mistrzostw świata w kajakarstwie w Poznaniu.

Więcej

Kajakarskie MŚ: 10 polskich osad walczy o medale

Sobota, 21 sierpnia 2010, 10:20 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

W sobotę rozdane zostaną pierwsze medale 38. mistrzostw świata w kajakarstwie rozgrywanych w Poznaniu. Siedem polskich osad wystartuje na dystansie 1000 m,

Więcej

MŚ w kajakarstwie: Konieczna płynie po 15. medal

Środa, 18 sierpnia 2010, 11:08 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Jedna z najwybitniejszych polskich kajakarek Aneta Konieczna (Posnania Poznań) w czwartek już po raz siódmy wystartuje na mistrzostwach świata. W Poznaniu

Więcej

Mistrzostwa świata w kajakarstwie - Poznań 2010

Środa, 11 sierpnia 2010, 16:48 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Za tydzień w Poznaniu rozpocznie się największa w tym roku impreza sportowa w Polsce - 38. mistrzostwa świata w kajakarstwie z udziałem 1300 zawodników.

Więcej

PŚ w wioślarstwie: Porażka polskich "Dominatorów"

Niedziela, 20 czerwca 2010, 13:25 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Mistrzowie olimpijscy w wioślarskiej czwórce podwójnej - Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski zajęli szóste, ostatnie

Więcej

86. Mistrzostwa Polski w wioślarstwie (wyniki)

Niedziela, 6 czerwca 2010, 17:43 | Wioślarstwo i Kajakarstwo

Mistrzowie świata w czwórce podwójnej Marek Kolbowicz i Konrad Wasielewski zdobyli złoty i srebrny medal 86. mistrzostw Polski w Poznaniu. Dwa złote