Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Tenis stołowy

Zhang Jike mistrzem świata w tenisie stołowym

Poniedziałek, 20 maja 2013, 18:43 | Tenis stołowy

Chińczyk Zhang Jike został po raz drugi z rzedu mistrzem świata w tenisie stołowym. W dzisiejszym finale w Paryżu pokonał rodaka Wanga Hao 4:2. To była

Więcej

Polskie tenisistki stołowe awansowały do ME

Środa, 30 stycznia 2013, 09:47 | Tenis stołowy

Polskie tenisistki stołowe wygrały w Zagrzebiu z Chorwacją 3:2 w przedostatniej kolejce eliminacji drużynowych mistrzostw Europy 2013. Zwycięstwo

Więcej

Kosowski w turnieju głównym w Dubaju

Środa, 16 lutego 2011, 19:59 | Tenis stołowy

Jakub Kosowski zagra w czwartek z Koreańczykiem Kim Jung Hoonem w pierwszej rundzie turnieju ITTF Pro Tour tenisistów stołowych w Dubaju. W kwalifikacjach

Więcej

Samsonow zwycięzcą Polish Open 2010

Niedziela, 14 listopada 2010, 20:38 | Tenis stołowy

Białorusin Władimir Samsonow zwyciężył w turnieju singla ITTF Pro Tour Polish Open 2010 w tenisie stołowym rozegranym w hali warszawskiego Torwaru. W

Więcej

ITTF Pro Tour: Samsonow z Ovtcharovem w finale

Niedziela, 14 listopada 2010, 17:06 | Tenis stołowy

Białorusin Władimir Samsonow zagra z Niemcem Dimitrijem Ovtcharovem w finale turnieju ITTF Pro Tour tenisistów stołowych w Warszawie. W meczach

Więcej

Polacy walczą o półfinał Polish Open 2010

Sobota, 13 listopada 2010, 11:53 | Tenis stołowy

Reprezentanci Polski Daniel Górak i Wang Zeng Yi walczą w sobotę o półfinał turnieju gry podwójnej Polish Open 2010 w tenisie stołowym. W

Więcej

Gwiazdy rozpoczynają walkę w Polish Open 2010

Piątek, 12 listopada 2010, 10:30 | Tenis stołowy

11 reprezentantów Polski i światową czołówkę tenisa stołowego zobaczymy w piątek w Warszawie w turnieju głównym prestiżowego ITTF Pro Tour Polish

Więcej

ITTF Pro Tour: Awans Partyki do turnieju głównego

Czwartek, 11 listopada 2010, 18:54 | Tenis stołowy

Natalia Partyka wygrała swą grupę eliminacyjną i awansowała do turnieju głównego ITTF Pro Tour tenisistek stołowych w Warszawie. Ze względu na

Więcej

Moc atrakcji dla kibiców podczas Polish Open 2010

Wtorek, 9 listopada 2010, 16:25 | Tenis stołowy

Turnieje tenisa stołowego z nagrodami, konkurs wiedzy oraz możliwość pingpongowej rywalizacji na konsoli gier video – to niektóre z atrakcji dla

Więcej

Krzeszewski: Liczę, że Polacy sprawią niespodziankę

Sobota, 6 listopada 2010, 13:07 | Tenis stołowy

Bardzo zależy mi na dobrym występie biało-czerwonych przed własną publicznością. Oby któryś z zawodników wspiął się na wyżyny swoich

Więcej

Timo Boll nie zagra w Warszawie

Czwartek, 28 października 2010, 16:22 | Tenis stołowy

Mistrz Europy z Ostrawy - Timo Boll nie zagra w turnieju ITTF Pro Tour w tenisie stołowym, który w dniach 10-14 listopada odbędzie się w Warszawie. Tym

Więcej

ITTF Pro Tour: Polki w turnieju głównym

Środa, 18 sierpnia 2010, 16:16 | Tenis stołowy

Natalia Partyka i Klaudia Kusińska awansowały do 1/32 finału turnieju ITTF Pro Tour tenisistek stołowych w chińskim Suzhou. W środowych kwalifikacjach

Więcej

ME: Brązowy medal Polaków

Wtorek, 20 lipca 2010, 18:01 | Tenis stołowy

Polscy kadeci zdobyli brązowy medal w turnieju drużynowym mistrzostw Europy w tenisie stołowym w Stambule. W półfinale podopieczni trenera Piotra

Więcej

MŚ: Awans polskich tenistów stołowych

Środa, 26 maja 2010, 17:28 | Tenis stołowy

Polscy tenisiści stołowi zapewnili sobie awans do 1/8 finału drużynowych MŚ w Moskwie. W środę pokonali Francję 3:1, a tego samego dnia wieczorem czeka

Więcej

Polacy trafili na mistrzów świata

Czwartek, 29 kwietnia 2010, 15:59 | Tenis stołowy

Obie reprezentacje Polski - kobieca i męska - zagrają z broniącymi tytułu Chińczykami w grupie A drużynowych mistrzostwach świata w tenisie stołowym,

Więcej

ITTF Pro Tour w Berlinie: Li Qian w ćwierćfinale

Sobota, 20 marca 2010, 15:24 | Tenis stołowy

Li Qian (Forbet Tarnobrzeg) pokonała Zhu Fang (Hiszpania) 4:3 w 1/8 finału turnieju z cyklu ITTF Pro Tour w tenisie stołowym w Berlinie. Kolejną