Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Tenis

WTA w Madrycie: Radwańska bez szans z Szarapową

Sobota, 10 maja 2014, 16:06 | Tenis

Agnieszka Radwańska przegrała gładko 1:6, 4:6 z Marią Szarapową w półfinale turnieju WTA na kortach ziemnych w Madrycie. Polka już drugi raz w tym roku

Więcej

WTA w Dausze: Radwańska w ćwierćfinale

Piątek, 14 lutego 2014, 07:55 | Tenis

Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Dausze. Przy stanie 6:4, 0:1 rywalka rozstawionej z "dwójką" Polki, Mirjana Lucić-Baroni,

Więcej

WTA w Dausze: Radwańska w III rundzie

Środa, 12 lutego 2014, 22:15 | Tenis

Agnieszka Radwańska wygrała z Soraną Cirsteą 7:5, 6:0 i awansowała do trzeciej rundy turnieju rangi „Premier” w Doha. Kolejną rywalką krakowianki

Więcej

Puchar Davisa: Polska pokonała Rosję!

Niedziela, 2 lutego 2014, 12:45 | Tenis

Polacy po raz pierwszy w historii pokonali Rosję w Pucharze Davisa. Biało-czerwoni po zwycięstwie Jerzego Janowicza z Dimitrijem Tursunovem 6:3, 7:5, 7:6

Więcej

AO: Dramat Nadala! Wawrinka mistrzem

Niedziela, 26 stycznia 2014, 12:11 | Tenis

Rafael Nadal sensacyjnie przegrał w finale Australian Open w czterech setach ze Stanslasem Wawrinką. Lider światowego rankingu z powodu problemów z

Więcej

AO: Nadal rozbił Federera i jest w finale!

Piątek, 24 stycznia 2014, 12:27 | Tenis

Turniejowa jedynka Rafael Nadal pokonał Szwajcara Rogera Federera 7:6(7-4), 6:3, 6:3 w półfinale wielkoszlemowego Australian Open na kortach w Melbourne.

Więcej

Australian Open: Kubot w finale debla!

Czwartek, 23 stycznia 2014, 07:49 | Tenis

Łukasz Kubot i Szwed Robert Lindstedt awansowali do finału debla w Australian Open. W półfinale pokonali 6:4, 6:7 (12-14), 6:3 Francuzów Michaela Llodrę

Więcej

AO: Radwańska w półfinale!!! Azarenka rozbita

Środa, 22 stycznia 2014, 10:06 | Tenis

Agnieszka Radwańska po znakomitej grze wygrała z Wiktorią Azarenką 6:1, 5:7, 6:0 i zagra po raz pierwszy w karierze w półfinale Australian Open!!!

Więcej

Australian Open: Radwańska w ćwierćfinale!

Poniedziałek, 20 stycznia 2014, 15:44 | Tenis

Agnieszka Radwańska wygrała z Garbine Muguruzą 6:1, 6:3 i pewnie awansowała po raz czwarty z rzędu do ćwierćfinału Australian Open. O półfinał

Więcej

Australian Open: Radwańska w 1/8 finału

Sobota, 18 stycznia 2014, 08:57 | Tenis

Agnieszka Radwańska wygrała z Rosjanką Anastazją Pawliuczenkową 5:7, 6:2, 6:2 i awansowała do 1/8 finału Australian Open. O awans do ćwierćfinału

Więcej

Australian Open: Janowicz w trzeciej rundzie

Środa, 15 stycznia 2014, 07:40 | Tenis

Jerzy Janowicz pokonał po zaciętym meczu Hiszpana Pablo Andujara 4:6, 7:6 (7-3), 7:6 (7-5), 6:3 i awansował do trzeciej rundy wielkoszlemowego Australian

Więcej

AO: Ciężki bój Radwańskiej, ale jest awans

Wtorek, 14 stycznia 2014, 07:47 | Tenis

Agnieszka Radwańska już w pierwszej rundzie Australian Open miała ciężką przeprawę. Rozstawiona z „piątką" Polka wygrała w trzech setach z Julią

Więcej

AO: Przysiężny awansował do II rundy!

Wtorek, 14 stycznia 2014, 07:20 | Tenis

Michał Przysiężny pokonał Argentyńczyka Horacio Zeballosa 6:3, 7:6 (7-4), 7:5 i awansował do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju tenisowego

Więcej

World Tour Finals: Nadal w finale!

Niedziela, 10 listopada 2013, 17:04 | Tenis

Rafael Nadal pokonał Rogera Federera 7:5, 6:3 i awansował do finału ATP World Tour Finals w Londynie. O tytuł leworęczny Hiszpan zagra z Novakiem

Więcej

Świetny powrót Janowicza po przerwie

Środa, 16 października 2013, 20:50 | Tenis

Jerzy Janowicz w świetnym stylu wrócił do rywalizacji w turniejach ATP po 2 miesięcznej przerwie. W Sztokholmie w drugiej rundzie turnieju Polak wygrał z