Aktualności

Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Piłka nożna » Premier League

Szczęsny nadal numerem jeden Arsenalu

Poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 09:59 | autor: redakcja | źródło: Przegląd Sportowy

Łukasz Fabiański zdaniem wielu obserwatorów jest w wysokiej formie i mógłby z powodzeniem być podstawowym bramkarzem Arsenalu Londyn, wiele wskazuje na to, że po raz kolejny numerem jeden "Kanonierów" będzie Wojciech Szczęsny.

Fabiański, po okresie odsunięcia z zespołu, spowodowanym gorszą dyspozycją oraz częstymi kontuzjami, w drugiej części ubiegłego sezonu wrócił do bramki Arsenalu i zbierał bardzo dobre recenzje za swoje występy.

Niedawno dziennikarz "The Sun" Charlie Wyett wyraził przekonanie, że to właśnie "Fabian" może rozpocząć nowy sezon w roli pierwszego golkipera.

- Gdybym miał teraz typować, kto zacznie sezon w bramce Arsenalu, postawiłbym na Fabiańskiego. Arsene Wenger wciąż jest pod wrażeniem jego podejścia do treningów i jest wielkim fanem jego talentu - mówił w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Wygląda jednak na to, że Arsene Wenger po raz kolejny zdecyduje się na Wojciecha Szczęsnego. Francuz w rozmowie z mediami powiedział, że liczy na wzmocnienie składu jeszcze w tym oknie transferowym, ale cieszy się z tego, że ma fundament drużyny złożony z kilku znakomitych, młodych piłkarzy. Wśród nich wymienił właśnie nazwisko Szczęsnego.
Bookmark and Share

Zobacz także

Dodaj komentarz


Wiadomości

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze imprezy