Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Sporty zimowe

Awans Polaków na zaplecze hokejowej elity!

Czwartek, 24 kwietnia 2014, 16:01 | Hokej

Hokejowa reprezentacja Polski na kolejkę przed końcem turnieju w Wilnie, pokonała 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Chorwację i w przyszłym roku, niezależnie od

Więcej

Stoch wygrywa w Lahti! Polak znów liderem PŚ

Niedziela, 2 marca 2014, 15:55 | Skoki narciarskie

Kamil Stoch wygrał w Lahti zawody Pucharu Świata odnosząc dwunaste zwycięstwo w karierze. Polak wrócił na pozycję lidera klasyfikacji generalnej Pucharu

Więcej

Kanada mistrzem olimpijskim

Niedziela, 23 lutego 2014, 16:01 | Hokej

Reprezentacja Kanady obroniła tytuł mistrzów olimpijskich w hokeju na lodzie. Kraj spod znaku Klonowego Liścia w finale turnieju w Soczi pokonała

Więcej

Brązowy medal polskich panczenistów!

Sobota, 22 lutego 2014, 16:04 | Łyżwiarstwo

Polscy panczeniści w składzie Jan Szymański, Konrad Niedźwiedzki i Zbigniew Bródka pokonali Kanadyjczyków i zdobyli brązowe medale w wyścigu

Więcej

ZIO: Polki w finale! Mamy kolejny medal

Sobota, 22 lutego 2014, 15:39 | Łyżwiarstwo

Mamy kolejny medal na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi! Polki awansowały do finału wyścigu drużynowego na dystansie sześciu okrążeń.

Więcej

Kowalczyk zeszła z trasy! Bjoergen ze złotem

Sobota, 22 lutego 2014, 11:47 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk zeszła z trasy w biegu na 30 kilometrów stylem dowolnym w Soczi. Polka wycofała się się z rywalizacji około 13 kilometrów po

Więcej

Bieg po Nowe Życie 2014 - 1 marca w Wiśle

Czwartek, 20 lutego 2014, 21:58 | Sporty zimowe

Tak naprawdę nieco ponad tydzień dzieli nas od spotkania wszystkich tych, którzy popierają ideę transplantacji i wspólnie z nami chcą edukować w

Więcej

ZIO: Niemcy ze złotem! Polacy tuż za podium

Poniedziałek, 17 lutego 2014, 20:14 | Skoki narciarskie

Reprezentacja Polski w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Kamil Stoch zajęła czwarte miejsce w olimpijskim konkursie drużynowym w skokach

Więcej

Stoch podwójnym mistrzem olimpijskim!!!

Sobota, 15 lutego 2014, 20:46 | Skoki narciarskie

Kamil Stoch po raz drugi mistrzem olimpijskim w Soczi! Polak po zwycięstwie na normalnej skoczni potwierdził swoją dominację także na dużej skoczni i

Więcej

Zbigniew Bródka mistrzem olimpijskim!!!

Sobota, 15 lutego 2014, 16:10 | Łyżwiarstwo

Zbigniew Bródka sensacyjnie mistrzem olimpijskim na dystansie 1500 metrów w łyżwiarstwie szybkim! Polak wygrał złoto o 0,003 sekundy z Holendrem Koen

Więcej

Kalla daje złoto Szwecji! Norweżki bez medalu

Sobota, 15 lutego 2014, 12:01 | Biegi narciarskie

Szwecja mistrzem olimpijskim w sztafecie 4x5 km dzięki znakomitej zmianie Charlotte Kalli, która na ostatniej zmianie odrobiła ponad 25 sekund i na finiszu

Więcej

Domraczewa ze złotem! Pałka dziesiąta

Piątek, 14 lutego 2014, 18:25 | Biathlon

Daria Domraczewa wygrała bieg indywidualny na 15 km i zdobyła drugie olimpijskie złoto w Soczi. Najlepsza z Polek – Krystyna Pałka – była dziesiąta.

Więcej

Justyna Kowalczyk mistrzynią olimpijską!

Czwartek, 13 lutego 2014, 12:00 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk mistrzynią olimpijską na 10 km w stylu klasycznym w Soczi! Polka ze złamaną stopą w wielkim stylu wygrała nie pozostawiając złudzeń

Więcej

Kamil Stoch mistrzem olimpijskim!!!

Niedziela, 9 lutego 2014, 20:23 | Skoki narciarskie

Kamil Stoch mistrzem olimpijskim na normalnej skoczni w Soczi! Polak nie pozostawił złudzeń rywalom dystansując konkurencję o ponad 12 punktów i

Więcej

ZIO: Nowakowska-Ziemniak na siódmym miejscu

Niedziela, 9 lutego 2014, 16:43 | Biathlon

Anastazja Kuzmina zdobyła drugie w karierze olimpijskie złoto. Słowaczka była najlepsza w Soczi na dystansie sprintu. Drugie miejsce zajęła Olga

Więcej

Miller i Svindal bez medalu! Złoto dla Mayera

Niedziela, 9 lutego 2014, 14:51 | Narciarstwo alpejskie

Matthias Mayer zdobył sensacyjnie złoty medal w zjeździe, pierwszej konkurencji narciarstwa alpejskiego na igrzyskach w Soczi. 23-letni Austriak wyprzedził