Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Podnoszenie ciężarów

ME: Sabina Bagińska wicemistrzynią Europy

Niedziela, 14 kwietnia 2013, 16:02 | Podnoszenie ciężarów

Podczas ostatniej konkurencji mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w Tiranie pierwszy medal dla Polski zdobyła Sabina Bagińska. Zawodniczka WLKS

Więcej

Kołecki prezesem związku podnoszenia ciężarów

Sobota, 1 grudnia 2012, 16:21 | Podnoszenie ciężarów

Szymon Kołecki został nowym prezesem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Dwukrotny zdobywca srebrnych medali olimpijskich zastąpił na tym

Więcej

Kołecki oficjalnie kończy karierę

Środa, 17 października 2012, 10:10 | Podnoszenie ciężarów

Szymon Kołecki od dłuższego czasu zmagał się z kontuzjami. Teraz dwukrotny wicemistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów zadeklarował, że kończy

Więcej

Marzena Karpińska mistrzynią Europy!

Poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 21:01 | Podnoszenie ciężarów

Marzena Karpińska została mistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów w kategorii 48 kg. W tureckiej Antalyi Polka uzyskała w dwuboju 187 kg zaliczając

Więcej

Kandydat do medalu na IO! Obejrzy je w TV?

Czwartek, 1 marca 2012, 07:48 | Podnoszenie ciężarów

Arsen Kasabijew to mistrz Europy z 2010 roku i jedna z naszych nadziei na medal na igrzyskach olimpijskich. Jego start w Londynie stoi jednak pod dużym

Więcej

Adrian Zieliński polską nadzieją na medal MŚ

Sobota, 5 listopada 2011, 11:22 | Podnoszenie ciężarów

Obrońca tytułu Adrian Zieliński jest naszą największą nadzieją na medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów. Początek zmagań rozpocznie się

Więcej

Kołecki: będę trenował nawet bez wsparcia

Środa, 24 sierpnia 2011, 07:28 | Podnoszenie ciężarów

Dwukrotny wicemistrz olimpijski Szymon Kołecki zrezygnował z walki o igrzyska w Londynie, zdając sobie sprawę z braku możliwości optymalnego

Więcej

Kołecki zrezygnował z MŚ i olimpiady w Londynie!

Wtorek, 23 sierpnia 2011, 11:05 | Podnoszenie ciężarów

Szymon Kołecki znakomity polski sztangista z powodu gnębiących go kontuzji nie wystartuje ani w listopadowych mistrzostwach świata, ani na

Więcej

Zmarł Waldemar Baszanowski

Piątek, 29 kwietnia 2011, 09:55 | Podnoszenie ciężarów

W piątek nad ranem w szpitalu w Warszawie zmarł dwukrotny mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Waldemar Baszanowski. Był najwybitniejszym polskim

Więcej

ME w Kazaniu: Podsumowanie startów Polaków

Poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 10:10 | Podnoszenie ciężarów

Podczas 90. mistrzostw Europy mężczyzn i 24. mistrzostw Europy kobiet w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Kazaniu, reprezentanci Polski

Więcej

ME: Klejnowska z brązowym medalem

Środa, 13 kwietnia 2011, 18:03 | Podnoszenie ciężarów

Aleksandra Klejnowska-Krzyżańska zdobyła brązowy medal w kategorii 58 kg w mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów, które odbywają się w Kazaniu.

Więcej

ME: Karpińska tuż za podium w Kazaniu

Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 18:02 | Podnoszenie ciężarów

Marzena Karpińska zajęła czwarte miejsce podczas mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w Kazaniu. Polka osiągnęła wynik 170 kg w dwuboju w

Więcej

Dołęga trzeci w plebiscycie "World Weightlifting"

Wtorek, 15 marca 2011, 16:44 | Podnoszenie ciężarów

Marcin Dołęga - mistrz świata w wadze 105 kg - zajął trzecie miejsce, a Adrian Zieliński - mistrz świata w wadze 85 kg - piąte w tradycyjnym

Więcej

Marcin Dołęga wygrał Memoriał Waldemara Malaka

Poniedziałek, 8 listopada 2010, 09:23 | Podnoszenie ciężarów

Trzykrotny mistrz świata w podnoszeniu ciężarów Marcin Dołęga (CWSPC Zawisza Bydgoszcz) po raz drugi z rzędu zwyciężył w XV Memoriale Waldemara

Więcej

Agata Wróbel definitywnie zakończyła karierę

Poniedziałek, 25 października 2010, 14:36 | Podnoszenie ciężarów

Dwukrotna medalistka olimpijska w podnoszeniu ciężarów Agata Wróbel w wieku zaledwie 29 lat definitywnie zakończyła karierę sportową. Jej pożegnanie z

Więcej

Kasabijew wygrał Memoriał Przedpełskiego

Sobota, 9 października 2010, 21:53 | Podnoszenie ciężarów

Arsen Kasabijew triumfował w sobotę w Spale w II Memoriale Janusza Przedpełskiego w podnoszeniu ciężarów. Zawodnik Górnika Polkowice wyprzedził Litwina