Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Pływanie

MŚ w Barcelonie: Brązowy medal Czerniaka!

Sobota, 3 sierpnia 2013, 19:23 | Pływanie

Konrad Czerniak z brązowym medalem mistrzostw świata w Barcelonie. Polak z czasem 51:46 zajął trzecie miejsce w finale wyścigu na 100 metrów stylem

Więcej

MŚ w Barcelonie: Rekord Polski Urbańczyk

Sobota, 3 sierpnia 2013, 15:28 | Pływanie

Aleksandra Urbańczyk ustanowiła rekord Polski na 50 m stylem dowolnym z czasem 25,01 s w eliminacjach pływackich mistrzostw świata w Barcelonie. Polka

Więcej

Kawęcki wicemistrzem świata z rekordem Europy!

Piątek, 2 sierpnia 2013, 18:19 | Pływanie

Radosław Kawęcki został wicemistrzem świata w stylu grzbietowym na dystansie 200 metrów podczas rozgrywanych w Barcelonie mistrzostw świata na długim

Więcej

MŚ: Będzie drugi medal dla Polski?

Piątek, 2 sierpnia 2013, 09:43 | Pływanie

Już dziś wieczorem o medal pływackich mistrzostw świata w Barcelonie powalczy Radosław Kawęcki. Czwarty zawodnik igrzysk olimpijskich w Londynie w

Więcej

MŚ: Kawęcki w finale 200 metrów grzbietem

Czwartek, 1 sierpnia 2013, 20:19 | Pływanie

Radosław Kawęcki awansował do finału 200 m stylem grzbietowym rozgrywanych w Barcelonie mistrzostw świata na długim basenie. Polak zajął trzecie

Więcej

Paweł Korzeniowski wicemistrzem świata!

Środa, 31 lipca 2013, 18:44 | Pływanie

Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) zajął drugie miejsce na 200 m stylem motylkowym w finałowym wyścigu pływackich mistrzostw świata w Barcelonie.

Więcej

Kawęcki mistrzem świata! Pokonał Lochtego (wideo)

Niedziela, 16 grudnia 2012, 18:31 | Pływanie

Radosław Kawęcki został mistrzem świata w pływaniu na 200 metrów stylem grzbietowym. W finale mistrzostw świata na krótkim basenie w tureckim Stambule

Więcej

MŚ: Kawęcki szósty w finale 100 metrów

Czwartek, 13 grudnia 2012, 20:08 | Pływanie

Radosław Kawęcki zajął szóste miejsce w finale wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym podczas pływackich mistrzostw świata na krótkim basenie w

Więcej

ME: Kawęcki ze złotem i rekordem Europy!

Czwartek, 22 listopada 2012, 18:22 | Pływanie

Radosław Kawęcki w znakomitym stylu obronił mistrzostwo Europy na krótkim basenie we francuskim Chartres. Polak uzyskał czas 1:48.51 co jest nowym

Więcej

Złoty medal Kawęckiego w ME w Debreczynie!

Sobota, 26 maja 2012, 18:28 | Pływanie

Radosław Kawęcki został złotym medalistą pływackich mistrzostw Europy w Debreczynie. W finale 200 m st. grzbietowym osiągnął wynik 1.55,28 i poprawił

Więcej

Dale Oen - mistrz świata w pływaniu nie żyje!

Wtorek, 1 maja 2012, 19:42 | Pływanie

Alexander Dale Oen, aktualny mistrz świata w pływaniu na 100 m żabką zmarł wieczorem 30. kwietnia. U pierwszego w historii norweskiego złotego medalisty

Więcej

Reprezentant Polski w pływaniu w śpiączce

Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 16:10 | Pływanie

Mateusz Matczak - reprezentant Polski w pływaniu walczy o życie. Niespełna 23-letni zawodnik Trójki Łódź jest w śpiączce. Jak dowiedział się Onet

Więcej

ME w Szczecinie: Brązowy medal Czerniaka

Niedziela, 11 grudnia 2011, 18:45 | Pływanie

Konrad Czerniak zdobył trzeci medal na mistrzostwach Europy w pływaniu na krótkim basenie w Szczecinie. Polak po dwóch złotach w poprzednich dniach, dziś

Więcej

Drugie złoto Kawęckiego w ME w Szczecinie!

Niedziela, 11 grudnia 2011, 18:27 | Pływanie

Drugi złoty medal na pływackich mistrzostwach Europy w Szczecinie zdobył Radosław Kawęcki. W finale wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym Polak do

Więcej

ME w pływaniu: Złoty medal Sawrymowicza!

Sobota, 10 grudnia 2011, 18:02 | Pływanie

Mateusz Sawrymowicz zdobył w niecodziennych okolicznościach złoty medal w wyścigu na 1500 m stylem dowolnym podczas pływackich mistrzostw Europy na

Więcej

ME w Szczecinie: Drugie złoto Czerniaka!

Piątek, 9 grudnia 2011, 19:42 | Pływanie

Konrad Czerniak znów nie zawiódł polskich kibiców. Polak zdobył drugi złoty medal podczas mistrzostw Europy na krótkim basenie w Szczecinie. Tym razem