Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Moto

I runda Wyścigowych Motocyklowych MP

Wtorek, 24 maja 2016, 21:31 | Wyścigi motocyklowe

Automobilklub Wielkopolski na Torze „Poznań” w dniach 21-22 maja zorganizował pierwszą w tym roku rundę Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i

Więcej

Kubica szósty w Rajdzie Argentyny

Niedziela, 11 maja 2014, 20:25 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica i Robert Szczepanik (Ford Fiesta WRC) zajęli szóste miejsce w Rajdzie Argentyny zdobywając pierwsze w tym sezonie punkty do klasyfikacji

Więcej

Rajd Argentyny: Kubica coraz wyżej!

Piątek, 9 maja 2014, 23:18 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica i Maciej Szczepaniak jadący Fordem Fiesta WRC awansowali na piąte miejsce w Rajdzie Argentyny. Po pięciu odcinkach specjalnych prowadzi Fin

Więcej

Monte Carlo: Kubica piąty na odcinku testowym

Środa, 15 stycznia 2014, 12:52 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica wraz z pilotem Maciejem Szczepaniakiem Fordem Fiesta WRC zajmuje piąte miejsce po czterech przejazdach odcinka testowego przed Rajdem Monte

Więcej

El. ME: Kubica wygrał Rajd Janner!

Niedziela, 5 stycznia 2014, 17:32 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica i Maciej Szczapanik jadący Fordem Fiesta RRC wygrali Rajd Janner, pierwszą rundą tegorocznych mistrzostw Europy. Polacy przed ostatnim

Więcej

Kubica osobowością roku FIA!

Sobota, 7 grudnia 2013, 00:42 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica głosami dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata został wybrany na Osobowość Roku FIA! Polski kierowca pokonał m.in. Sebastiana

Więcej

Kubica mistrzem świata w WRC2!

Niedziela, 27 października 2013, 17:24 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica (Citroen DS3 RRC) wygrał Rajd Hiszpanii w kategorii WRC2 i zapewnił sobie tytuł w tej klasie. W Katalonii najlepszym wśród kierowców WRC

Więcej

Rajd Francji: Kubica bezkonkurencyjny w WRC-2!

Niedziela, 6 października 2013, 16:47 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica (Citroen DS3 RRC) był bezkonkurencyjny w Rajdzie Francji w kategorii WRC-2 i objął pozycję lidera w klasyfikacji generalnej. W rajdzie

Więcej

Hampel żużlowym wicemistrzem świata!

Sobota, 5 października 2013, 22:05 | Żużel

Jarosław Hampel został indywidualnym wicemistrzem świata na żużlu. Polak zagwarantował sobie srebrny medal w ostatnich zawodach z cyklu Grand Prix w

Więcej

Gigantyczna kara dla Unibaksu?

Wtorek, 24 września 2013, 07:59 | Żużel

Unibax może gorzko żałować walkowera w finałowym spotkaniu z Falubazem! Toruński klub zapłaci 250 tysięcy złotych odszkodowania za oddanie meczu

Więcej

Koniec sezonu dla Tomasza Golloba!

Niedziela, 22 września 2013, 10:40 | Żużel

Fatalnie w skutkach zakończyło się Grand Prix Skandynawii dla Tomasza Golloba. Polski żużlowiec ma wstrząs mózgu, uszkodzony siódmy krąg i zmiany w

Więcej

Hampel wygrał GP Słowenii! Gollob na podium

Sobota, 7 września 2013, 22:19 | Żużel

Jarosław Hampel wygrał żużlowe Grand Prix Słowenii. Na podium znalazł się także Tomasz Gollob, a Polaków rozdzielił Tai Woffinden, który

Więcej

Michał Kościuszko wystartuje w Rajdzie Polski

Środa, 4 września 2013, 07:43 | Rajdy samochodowe

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak wystartują w Rajdzie Polski rozgrywanym w terminie 13-15 września Br. Załoga LOTOS Rally Team zaplanowała

Więcej

Rajd Niemiec: Historyczny wynik Kubicy w WRC!

Niedziela, 25 sierpnia 2013, 12:28 | Rajdy samochodowe

Robert Kubica odniósł największy sukces w historii startów Polaków w rajdowych mistrzostwach świata WRC. Polski kierowca wspólnie z pilotem Maciejem

Więcej

Rajd Niemiec: Kubica liderem po I dniu

Piątek, 23 sierpnia 2013, 21:58 | Rajdy samochodowe

Fin Jari-Matti Latvala (Volkswagen Polo WRC) prowadzi po dwóch etapach Rajdu Niemiec, dziewiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Robert Kubica

Więcej

Kajetanowicz liderem Rajdu Rzeszowskiego

Sobota, 10 sierpnia 2013, 14:04 | Rajdy samochodowe

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran zdecydowanie wygrali pierwszą pętlę sobotniego etapu Rajdu Rzeszowskiego i objęli prowadzenie w klasyfikacji