Aktualności

Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Moto » Trial

Mistrzostwa Polski w Trialu na Słowacji

Poniedziałek, 6 lipca 2009, 15:24 | autor: redakcja | źródło: pzm.pl

W minioną sobotę oraz niedzielę rozegrano III i IV runde Mistrzostw Polski w Trialu, która odbyła się na Słowacji w miejscowości Bardejov. W pierwszym dniu najlepszy był Gabriel Marcinów a w drugim Wladymir Kothaj.

Zawody odbyły się przy kapitalnej pogodzie, motocykliści mieli do pokonania trzy pętle po 8 sekcji. Trasa była niezwykle wymagająca, liczne wysokie podjazdy, ciasne zakręty po korzeniach. Największą trudność w trakcie imprezy zawodnicy mieli na odcinku nr 6 gdzie znajdował się potężny korzeń o wysokości ok 2.5 m.

Rewelacyjnie w trakcie pierwszego dnia pojechał Gabriel Marcinów wygrywając zawody, dla którego było to również pierwsze zwycięstwo w grupie A, drugi był Wladymir Kothaj ze Słowacji a trzeci Józef Topór Mądry. Natomiast w drugim dniu na podium stanęli ci sami zawodnicy z tym, że w odwrotnej kolejności pierwszy był Wladymir Kothaj drugi był Józef Topór Mądry a trzeci Gabriel Marcinów.
Bookmark and Share

Zobacz także

Komentarze

13.06.2012, 13:13Andry
Chyba Ci się, Młody, gminy pomyliły A swoją drogą cieawke, że starosta milicki, ktf3ry kasuje wszystkie krytyczne komentarze na swf3j temat (a jest ich coraz więcej, dlatego się na to zdecydował) zostawia komentarze krytykujące jego politycznych oponentf3w, zgrabnie wykorzystuje zapał i dobre chęci młodych do swoich celf3w politycznych i toleruje wulgarne komentarze na swoim blogu, skoro nie dotyczą jego. Dobra robota! Nie robi Pan absolutnie nic, by zażegnać ten konflikt, a tylko dmucha w żar i judzi.

Dodaj komentarz


Wiadomości

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze imprezy