Aktualności

Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Piłka nożna » Premier League

Manchester United obserwuje Zielińskiego!

Wtorek, 14 maja 2013, 10:46 | autor: redakcja | źródło: własne

Manchester United i City - stoczą latem walkę o 18-letniego polskiego piłkarza Udinese Piotra Zielińskiego - uważa jedna z angielskich witryn internetowych zajmujących się futbolem.

Jak informuje portal TALKSPORT.CO.UK przypomniał, że już przed rokiem oba kluby rywalizowały o holenderskiego napastnika Robina van Persiego, który wtedy zdecydował się na zespół z Old Trafford. Teraz wysłannicy drużyn z Manchesteru mają nakłaniać do transferu na Wyspy Brytyjskie Zielińskiego.

Przypomniano, że 18-latek dopiero w tym sezonie zadebiutował w Serie A, ale zagrał już w dziewięciu spotkaniach. Zwrócono też uwagę, że jest podstawowym zawodnikiem polskiej młodzieżówki, a w drużynach narodowych występował regularnie od 15. roku życia. ”Uchodzi za wielki talent, który jest zdolny do wielkich rzeczy” - napisano.

Portal, powołując się na źródła we Włoszech, poinformował, że skauci klubów z Manchesteru regularnie oglądają Zielińskiego, a po zakończeniu obecnego sezonu złożą Udinese konkretne oferty w sprawie pozyskania polskiego pomocnika.
Bookmark and Share

Zobacz także

Dodaj komentarz


Wiadomości

Najczęściej czytane

Najpopularniejsze imprezy