Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Sporty zimowe » Łyżwiarstwo

Brązowy medal polskich panczenistów!

Sobota, 22 lutego 2014, 16:04 | Łyżwiarstwo

Polscy panczeniści w składzie Jan Szymański, Konrad Niedźwiedzki i Zbigniew Bródka pokonali Kanadyjczyków i zdobyli brązowe medale w wyścigu

Więcej

ZIO: Polki w finale! Mamy kolejny medal

Sobota, 22 lutego 2014, 15:39 | Łyżwiarstwo

Mamy kolejny medal na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi! Polki awansowały do finału wyścigu drużynowego na dystansie sześciu okrążeń.

Więcej

Zbigniew Bródka mistrzem olimpijskim!!!

Sobota, 15 lutego 2014, 16:10 | Łyżwiarstwo

Zbigniew Bródka sensacyjnie mistrzem olimpijskim na dystansie 1500 metrów w łyżwiarstwie szybkim! Polak wygrał złoto o 0,003 sekundy z Holendrem Koen

Więcej

Polska sztafeta łyżwiarzy z brązowym medalem MŚ!

Niedziela, 24 marca 2013, 17:22 | Łyżwiarstwo

Polscy łyżwiarze szybcy zdobyli w Soczi brązowy medal mistrzostw świata w wyścigu drużynowym. Złoto zdobyli Holendrzy, a srebro Korea Południowa.

Więcej

Bródka zdobył Puchar Świata! Wielki sukces Polaka

Niedziela, 10 marca 2013, 21:20 | Łyżwiarstwo

Zbigniew Bródka jest pierwszym polskim panczenistą, który zdobył Puchar Świata. Był najlepszy w wyścigu na 1500 metrów. Zawodowy strażak swój wielki

Więcej

Poważna kontuzja Luizy Złotkowskiej

Sobota, 9 kwietnia 2011, 18:39 | Łyżwiarstwo

Pech nie omija czołowe polskie łyżwiarki. Pamiętamy problemy zdrowotne jakie miała w drugim półroczu 2010 roku Katarzyna Woźniak. Przed kilkoma dniami

Więcej

MŚ w łyżwiarstwie figurowym w Moskwie

Czwartek, 24 marca 2011, 17:48 | Łyżwiarstwo

Moskwa zorganizuje tegoroczne mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym. Pierwotnie impreza miała odbyć się w Tokio, jednak po trzęsieniu ziemi, jakie

Więcej

Łyżwiarskie MŚ w Tokio odwołane!

Poniedziałek, 14 marca 2011, 11:56 | Łyżwiarstwo

Zaplanowane na 21-27 marca w Tokio mistrzostwa świata w łyżwiarstwie figurowym zostały odwołane ze względów bezpieczeństwa - poinformowała

Więcej

Mistrzostwa świata w short tracku - Warszawa 2011

Czwartek, 10 marca 2011, 16:18 | Łyżwiarstwo

Po raz pierwszy w historii Polska zorganizuje mistrzostwa świata drużyn w short tracku. 19-20 marca na warszawskim Torwarze 2 zaprezentuje się siedem

Więcej

ME w łyżwiarstwie szybkim: Niedźwiedzki ósmy

Piątek, 7 stycznia 2011, 20:12 | Łyżwiarstwo

Konrad Niedźwiedzki zajmuje ósme miejsce po dwóch wyścigach mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim w wieloboju we włoskiej miejscowości Collalbo.

Więcej

Sablikova sportowcem roku w Czechach

Czwartek, 23 grudnia 2010, 11:28 | Łyżwiarstwo

Podwójna złota medalistka olimpijska z Vancouver w łyżwiarstwie szybkim, 23-letnia Martina Sablikova została wybrana - po raz trzeci w ostatnich czterech

Więcej

Short track: Maliszewska czwarta w Changchun

Niedziela, 5 grudnia 2010, 16:08 | Łyżwiarstwo

Bardzo doby występ Patrycji Maliszewskej (Juvenia Białystok) w zawodach Pucharu Świata w short tracku w chińskim Changchunzajęła. Polka zajęła w