Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Kolarstwo

Puchar Świata 2016 w trialu rowerowym

Środa, 18 maja 2016, 22:54 | Kolarstwo

Już po raz drugi Międzynarodowa Unia Kolarska - UCI doceniła dotychczasowe osiągnięcia, powierzając Polsce organizację Inauguracji Pucharu Świata w

Więcej

Quintana zwycięzcą Giro! Majka wyrównał rekord

Niedziela, 1 czerwca 2014, 17:31 | Kolarstwo

Nairo Quintana (Movistar) zwycięzcą Giro d'Italia. Rafał Majka (Tinkoff-Saxo) zajął szóste miejsce w klasyfikacji końcowej, poprawiając o jedną

Więcej

Kwiatkowski trzeci w Liege - Bastogne - Liege!

Niedziela, 27 kwietnia 2014, 17:15 | Kolarstwo

Michał Kwiatkowski zajął trzecie miejsce w najstarszym kolarskim wyścigu klasycznym Liege - Bastogne - Liege! Obchodzący stulecie wyścig wygrał

Więcej

Cyklo Gdynia przywita setki kolarzy

Środa, 28 sierpnia 2013, 22:55 | Kolarstwo

8 września Gdynia stanie się stolicą polskiego kolarstwa szosowego. Wizytówka miasta, czyli Skwer Kościuszki – przywita blisko pół tysiąca kolarzy

Więcej

IV edycja AZS MTB CUP - Lublin 2013 (zapowiedź)

Środa, 21 sierpnia 2013, 09:18 | Kolarstwo

Już po raz szósty w Lublinie odbędzie się Lubelski Festiwal Rowerowy – UNIQA E.Leclerc BIKEFEST 2013. W ostatnią niedzielę sierpnia (25.08.) fani

Więcej

Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski coraz bliżej

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 18:34 | Kolarstwo

24 i 25 sierpnia w Jeleniej Górze odbędą się Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski. W wyścigach mogą wziąć udział zarówno zawodowi kolarze, jak i

Więcej

Weening wygrał Tour de Pologne!

Sobota, 3 sierpnia 2013, 18:57 | Kolarstwo

Peter Weening (Orica Greenedge) wygrał 70. wyścig Tour de Pologne! Najlepszy z Polaków Rafał Majka (Saxo-Tinkoff), uplasował się na czwartym miejscu.

Więcej

Tour de Pologne Amatorów 2013 (wideo)

Sobota, 3 sierpnia 2013, 15:38 | Kolarstwo

Prawie półtora tysiąca startująch, kapitalna atmosfera i... wyjątkowo ciężka trasa dla zawodowców, z którą musieli sobie poradzić amatorzy.

Więcej

TdP: Królewski etap dla Atapumy! Riblon liderem

Piątek, 2 sierpnia 2013, 18:59 | Kolarstwo

Kolumbijczyk Darwin Atapuma wygrał szósty "królewski" etap Tour de Pologne z Bukovina Terma Hotel do Bukowiny Tatrzańskiej (192 km). Drugie miejsce zajął

Więcej

TdP: Phinney wygrał 4. etap! Majka liderem

Środa, 31 lipca 2013, 17:06 | Kolarstwo

Czwarty etap 70. Tour de Pologne wygrał niespodziewane Taylor Phinney. Na ostatnich kilometrach Amerykanin popisał się skutecznym atakiem przechytrzając

Więcej

TdP: Hushovd wygrał 3. etap! Majka nadal liderem

Wtorek, 30 lipca 2013, 18:54 | Kolarstwo

Norweg Thor Hushovd (BMC Racing) wygrał trzeci etap 70. Tour de Pologne z Krakowa do Rzeszowa (226 km). Żółtą koszulkę lidera utrzymał Rafał Majka

Więcej

Majka liderem Tour de Pologne! II etap dla Riblona

Niedziela, 28 lipca 2013, 16:33 | Kolarstwo

Christophe Riblon (Ag2r-La Mondiale) wygrał 2. etap Tour de Pologne z Marilleva Val di Sole do Passo Pordoi Val di Fassa. Nowym liderem wyścigu został

Więcej

TdP: Majka na podium! Pogrom faworytów

Sobota, 27 lipca 2013, 18:44 | Kolarstwo

Diego Ulissi wygrał pierwszy etap tegorocznego Tour de Pologne! Znakomicie spisał się Rafał Majka (Saxo-Tinkoff), który zajął trzecie miejsce. Z dużą

Więcej

Dookoła Mazowsza: Sapa liderem po 5 etapach

Piątek, 26 lipca 2013, 22:34 | Kolarstwo

Ekipa BDC MarcPol wygrała w piątek w południe czwarty etap kolarskiego wyścigu Dookoła Mazowsza – Lotto Mazovia Tour - jazdę drużynową na czas. Nowym

Więcej

Rusza Tour de Pologne! Liczymy na Polaków

Piątek, 26 lipca 2013, 17:30 | Kolarstwo

27 lipca we włoskiej miejscowości Rovereto rozpocznie się jubileuszowa, 70. edycja Tour de Pologne. Choć wyścig, zaliczany do klasyfikacji UCI ProTour,

Więcej

Krakowska Masa Krytyczna już w piątek

Czwartek, 25 lipca 2013, 18:23 | Kolarstwo

W piątek 26 lipca o godzinie 18 pod czujnym okiem Adama Mickiewicza na Rynku Głównym zgromadzą się rowerzyści i rowerzystki, aby wyruszyć w trasę Masy