Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Piłka ręczna » Europejskie puchary

LM: Vive Targi poza ćwierćfinałem! Zabrakło bramki

Poniedziałek, 31 marca 2014, 22:07 | Europejskie puchary

Vive Targi Kielce po bardzo zaciętym rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów, kielczanie przegrali 23:27 (14:16) z Rhein-Neckar Loewen. W pierwszym

Więcej

LM: Vive Targi rozbiło THW Kiel!

Sobota, 19 października 2013, 20:09 | Europejskie puchary

Vive Targi Kielce nie zwalniają tempa! Kielczanie wygrali czwarte spotkanie w grupie B Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski po wspaniałym meczu pokonali u

Więcej

LM: Vive Targi w "grupie śmierci"

Piątek, 28 czerwca 2013, 22:54 | Europejskie puchary

W piątkowy wieczór w Wiedniu odbyło się losowanie rozgrywek grupowych Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów. Vive Targi Kielce wylądowało w grupie śmierci w

Więcej

Prezes Vive: wierzę, że wygramy Ligę Mistrzów

Wtorek, 4 czerwca 2013, 11:19 | Europejskie puchary

Vive Targi Kielce w ostatniej edycji Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych sprawiła wielką niespodziankę. Mistrzowie Polski zajęli trzecie miejsce, pokonując

Więcej

LM: Vive Targi Kielce trzecią drużyną Europy!

Niedziela, 2 czerwca 2013, 16:57 | Europejskie puchary

Vive Targi Kielce pokonały po dramatycznym spotkaniu mistrza Niemiec THW Kiel 31:30 (19:12) w meczu o trzecie miejsce w turnieju Final Four Ligi Mistrzów.

Więcej

LM: Vive Targi nie dało rady! Barcelona w finale

Sobota, 1 czerwca 2013, 16:50 | Europejskie puchary

Szczypiorniści Vive Targi Kielce przegrali z FC Barceloną 23:28 w pierwszym półfinale Final Four Ligi Mistrzów rozgrywanym w Kolonii. Mistrzowie Polski

Więcej

Już dziś półfinał LM: Vive Targi - FC Barcelona!

Sobota, 1 czerwca 2013, 09:24 | Europejskie puchary

Dziś Vive Targi Kielce zmierzy się w półfinale Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych z FC Barcelona. Polski zespół ma szansę zdobyć w Kolonii główne

Więcej

Vive zostanie europejską potęgą?

Środa, 8 maja 2013, 09:38 | Europejskie puchary

Vive Targi Kielce to niezwykle dynamicznie rozwijający się klub. To jednak dopiero początek wielkiego procesu. W ciągu kilku najbliższych lat mistrz

Więcej

LM: Barcelona rywalem Vive Targów Kielce!

Czwartek, 2 maja 2013, 13:17 | Europejskie puchary

Słynna FC Barcelona będzie rywalem Vive Targów Kielce w półfinale Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. W drugiej parze zmierzą się ekipy THW Kiel oraz

Więcej

Vive Targi w Final Four Ligi Mistrzów!

Niedziela, 28 kwietnia 2013, 18:51 | Europejskie puchary

Piłkarze ręczni Vive Targów zagrają w Final Four Ligi Mistrzów! W rewanżowym meczu 1/4 finału wygrali z Metalurgiem Skopje 26:15 (12:8). Pierwsze

Więcej

Vive Targi wygrały w Skopje! Final Four blisko

Niedziela, 21 kwietnia 2013, 18:42 | Europejskie puchary

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów piłkarzy ręczny zespół Vive Targów Kielce pokonał macedoński Metalurg Skopje 27:25 (13:13). Mistrz

Więcej

LM: Świetne losowanie Vive Targów Kielce!

Wtorek, 26 marca 2013, 13:38 | Europejskie puchary

Mistrzowie Polski w piłce ręcznej zagrają z Metalurgiem Skopje w 1/4 Ligi Mistrzów. Vive grało już za Macedończykami w grupie, wygrywając oba

Więcej

Vive Targi Kielce w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Niedziela, 24 marca 2013, 21:44 | Europejskie puchary

Szczypiorniści Vive Targów Kielce po raz pierwszy w historii klubu awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W rewanżowym meczu 1/8 finału pokonali u

Więcej

LM: Pierwsza porażka Vive Targów

Niedziela, 17 marca 2013, 19:23 | Europejskie puchary

W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Vive Targi Kielce przegrali na wyjeździe z zespołem Pick Szeged 25:26 (14:15). Dla

Więcej

LM: Pick Szeged rywalem Vive w 1/8 finału

Wtorek, 26 lutego 2013, 13:02 | Europejskie puchary

W siedzibie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) odbyło się losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Vive Targi Kielce w walce o ćwierćfinał

Więcej

LM: Vive Targi wygrało swoją grupę!

Sobota, 16 lutego 2013, 20:17 | Europejskie puchary

Vive Targi Kielce idą jak burza w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W spotkaniu 9. kolejki grupy C mistrzowie Polski pokonali francuskie Chambery Savoie