Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Sporty zimowe » Biegi narciarskie

Kowalczyk zeszła z trasy! Bjoergen ze złotem

Sobota, 22 lutego 2014, 11:47 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk zeszła z trasy w biegu na 30 kilometrów stylem dowolnym w Soczi. Polka wycofała się się z rywalizacji około 13 kilometrów po

Więcej

Kalla daje złoto Szwecji! Norweżki bez medalu

Sobota, 15 lutego 2014, 12:01 | Biegi narciarskie

Szwecja mistrzem olimpijskim w sztafecie 4x5 km dzięki znakomitej zmianie Charlotte Kalli, która na ostatniej zmianie odrobiła ponad 25 sekund i na finiszu

Więcej

Justyna Kowalczyk mistrzynią olimpijską!

Czwartek, 13 lutego 2014, 12:00 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk mistrzynią olimpijską na 10 km w stylu klasycznym w Soczi! Polka ze złamaną stopą w wielkim stylu wygrała nie pozostawiając złudzeń

Więcej

ZIO: Złoto dla Bjoergen! Kowalczyk szósta

Sobota, 8 lutego 2014, 11:47 | Biegi narciarskie

Marit Bjoergen zdobyła pierwsze złoto podczas igrzysk olimpijskich w Soczi. Justyna Kowalczyk w biegu łączonym 7,5 km techniką klasyczną i 7,5 km

Więcej

Kowalczyk piąta w Toblach! Pokaz siły Norweżek

Sobota, 1 lutego 2014, 11:51 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk zajęła piąte miejsce w biegu na 10 km techniką klasyczną w Toblach. Bezkonkurencyjna była Norweżka Marit Bjoergen. Drugie miejsce

Więcej

Justyna Kowalczyk sportowcem roku 2013!

Sobota, 11 stycznia 2014, 22:31 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk została wybrana Sportowcem Roku 2013 w 79. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polski. Dla czterokrotnej zwyciężczyni Pucharu

Więcej

Sensacja! Jaśkowiec na podium prologu Tour de Ski

Sobota, 28 grudnia 2013, 14:55 | Biegi narciarskie

Pod nieobecność Justyny Kowalczyk znakomicie w polskiej ekipie spisała się Sylwia Jaśkowiec. Polka zajęła trzecie miejsce w prologu Tour de Ski biegu na

Więcej

Kowalczyk wycofała się z Tour de Ski!

Sobota, 28 grudnia 2013, 09:55 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk wycofała się z Tour de Ski. Przyczyną jest decyzja organizatorów, którzy w związku z małą ilością śniegu w Oberhofie, zmienili

Więcej

Kowalczyk bezkonkurencyjna w sprincie w Asiago!

Sobota, 21 grudnia 2013, 12:18 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk bezkonkurencyjna w Asiago! Polka w wielkim stylu wygrała sprint stylem klasycznym, zaliczany do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Więcej

Pierwsza wygrana Kowalczyk w Norwegii!

Sobota, 7 grudnia 2013, 11:04 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk po raz pierwszy w karierze wygrała bieg na dystansie w zawodach Pucharu Świata w Norwegii. Polka w biegu stylem klasycznym na 10 km nie

Więcej

Bjoergen wygrywa Ruka Triple

Niedziela, 1 grudnia 2013, 11:15 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce w biegu pościgowym na 10 km stylem dowolnym podczas Pucharu Świata w fińskim Kuusamo. To był ostatni etap Ruka

Więcej

PŚ: Kowalczyk wygrywa na inaugurację sezonu!

Piątek, 29 listopada 2013, 15:09 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk znakomicie rozpoczęła nowy sezon Pucharu Świata. Polka wygrała sprint techniką klasyczną w inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata

Więcej

Kowalczyk o 0,1 sekundy od podium w Falun!

Sobota, 23 marca 2013, 13:26 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce w biegu na 10 kilometrów techniką klasyczną w szwedzkim Falun. Najlepsza okazała się Marit Bjoergen, która

Więcej

Kowalczyk piąta w Falun! Wygrana Bjoergen

Piątek, 22 marca 2013, 15:19 | Biegi narciarskie

W drugim konkursie finału Pucharu Świata Justyna Kowalczyk zajęła piąte miejsce. Do zwyciężczyni biegu na 2,5 kilometra techniką dowolną – Marit

Więcej

Kowalczyk zakończyła sezon Pucharu Świata!

Czwartek, 21 marca 2013, 21:33 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk wycofała się z zawodów Pucharu Świata w szwedzkim Falun – informuje TVP Sport. Powodem rezygnacji polskiej biegaczki jest obawa przed

Więcej

Kowalczyk wygrała sprint w Sztokholmie!

Środa, 20 marca 2013, 17:09 | Biegi narciarskie

Justyna Kowalczyk w wielkim stylu wygrała sprint techniką klasyczną rozgrywany w Sztokholmie. Drugie miejsce zajęła Marit Bjoergen, a trzecie Finka Kerttu