Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Sporty zimowe » Biathlon

Domraczewa ze złotem! Pałka dziesiąta

Piątek, 14 lutego 2014, 18:25 | Biathlon

Daria Domraczewa wygrała bieg indywidualny na 15 km i zdobyła drugie olimpijskie złoto w Soczi. Najlepsza z Polek – Krystyna Pałka – była dziesiąta.

Więcej

ZIO: Nowakowska-Ziemniak na siódmym miejscu

Niedziela, 9 lutego 2014, 16:43 | Biathlon

Anastazja Kuzmina zdobyła drugie w karierze olimpijskie złoto. Słowaczka była najlepsza w Soczi na dystansie sprintu. Drugie miejsce zajęła Olga

Więcej

PŚ: Krystyna Pałka szósta w Oberhofie

Niedziela, 5 stycznia 2014, 16:36 | Biathlon

Krystyna Pałka zajęła szóste miejsce w biegu masowym na 12,5 kilometra w Oberhofie, zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Polka zaliczyła

Więcej

Słabszy występ Polek w Chanty-Mansyjsku

Sobota, 16 marca 2013, 16:01 | Biathlon

Czeszka Gabriela Soukalova odniosła drugie z rzędu zwycięstwo w kończących sezon zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Chanty-Mansyjsku na Syberii. Po

Więcej

Polskie biathlonisitki tuż za podium! Pudła Gwizdoń

Niedziela, 10 marca 2013, 16:43 | Biathlon

Polskie biathlonistki w składzie Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska-Ziemniak oraz Monika Hojnisz zajęły czwarte miejsce w biegu

Więcej

Gwizdoń wygrała sprint na trasie olimpijskiej!

Sobota, 9 marca 2013, 17:38 | Biathlon

Magdalena Gwizdoń wygrała sprint biathlonowego Pucharu Świata rozgrywanego na trasach olimpijskich w Soczi. Dla Polki to drugie w karierze zwycięstwo w

Więcej

Gwizdoń piąta na trasie olimpijskiej w Soczi!

Czwartek, 7 marca 2013, 16:19 | Biathlon

Magdalena Gwizdoń zajęła piąte miejsce na olimpijskiej trasie w Soczi na dystansie 15 km w biegu indywidualnym. Dla Polki, która jako jedyna z

Więcej

PŚ w Oslo: Pałka czwarta na 10 km!

Sobota, 2 marca 2013, 16:06 | Biathlon

Krystyna Pałka zajęła czwarte miejsce w biegu na dochodzenie na 10 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Oslo. Zwyciężyła reprezentantka

Więcej

Monika Hojnisz mistrzynią Europy

Poniedziałek, 25 lutego 2013, 17:02 | Biathlon

Monika Hojnisz zdobyła w poniedziałek złoty medal mistrzostw Europy U-26. W biegu na dochodzenie na 10 km w bułgarskiej miejscowości Bańsko Polka

Więcej

Rekordowa oglądalność biathlonu w Polsce

Wtorek, 19 lutego 2013, 08:58 | Biathlon

Niedzielny występ polskich biathlonistek na mistrzostwach świata w Nowym Mescie oglądała w naszym kraju rekordowa liczba telewidzów. 712 tysięcy kibiców

Więcej

Hojnisz z brązowym medalem MŚ w biathlonie!

Niedziela, 17 lutego 2013, 12:43 | Biathlon

Wielki sukces młodej Polki! Monika Hojnisz zdobyła brązowy medal w biegu ze startu wspólnego podczas biathlonowych mistrzostw świata w Novym Mescie!

Więcej

MŚ: Polki zawaliły strzelanie! Dopiero 9. miejsce

Piątek, 15 lutego 2013, 18:30 | Biathlon

Polskie biathlonistki przed dzisiejszą sztafetą były wymieniane w gronie kandydatek do medalu. Bardzo słabe strzelanie zadecydowało jednak o tym, że

Więcej

Pałka przestrzega! O medal nie będzie łatwo

Piątek, 15 lutego 2013, 12:21 | Biathlon

Polskie biathlonistki wystąpią w piątek w sztafecie podczas mistrzostw świata w Novym Mescie. Biało-czerwone stawiane są w gronie faworytek do medali.

Więcej

Trener polskich biathlonistek: możemy zdobyć złoto!

Piątek, 15 lutego 2013, 09:08 | Biathlon

Polskie biathlonistki już dzisiaj wystartują w biegu sztafetowym podczas mistrzostw świata w Novym Mescie. – Jest osiem zespołów, które mogą walczyć

Więcej

Agnieszka Cyl zakończyła niespodziewanie karierę!

Czwartek, 14 lutego 2013, 12:47 | Biathlon

Agnieszka Cyl niespodziewanie dla wszystkich zakończyła sportową karierę. Polska biathlonistka poinformowała o tym na swoim profilu na portalu

Więcej

MŚ: Złoto dla Berger! Polki tym razem słabiej

Środa, 13 lutego 2013, 18:58 | Biathlon

Tora Berger wygrała bieg indywidualny na 15 kilometrów podczas biathlonowych mistrzostw świata w Novym Mescie. Tym razem Polki wypadły słabiej głównie