Sportowa mapa Polski

ImprezySportowe.pl » Badminton

Polacy rozczarowali na mistrzostwach świata

Czwartek, 26 sierpnia 2010, 08:44 | Badminton

W odbywających się w Paryżu mistrzostwach świata w badmintonie nie ma już Polaków. W środę udział w turnieju zakończyli debliści Adam Cwalina i

Więcej

Zwycięstwo Polaków w Indonezji

Niedziela, 27 czerwca 2010, 13:24 | Badminton

Robert Mateusiak i Nadieżda Zięba (Hubal Białystok) zdobyli złoty medal otwartych mistrzostw Indonezji w badmintonie (pula nagród 250 tys. dolarów)

Więcej

Mateusiak i Kostiuczyk wicemistrzami Europy

Niedziela, 18 kwietnia 2010, 20:23 | Badminton

Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk zostali wicemistrzami Europy w badmintonie. W finale miksta przegrali z mistrzami świata, Duńczykami Thomasem

Więcej

ME w badmintonie: Polacy w walce o złoty medal

Niedziela, 18 kwietnia 2010, 10:44 | Badminton

Robert Mateusiak i Nadieżda Kostiuczyk powalczą w niedzielę w Manchesterze o złoty medal 22.badmintonowych mistrzostw Europy. Ich przeciwnikami w grze

Więcej

Niespodziewana wygrana polskiego debla

Sobota, 27 marca 2010, 15:40 | Badminton

O miłą niespodziankę pokusiła się polska para deblowa Adam Cwalina/Łukasz Moreń. W 1/4 finału polscy zawodnicy pokonali rozstawionych z numerem 4

Więcej

Yonex Polish Open 2010 w Białymstoku

Środa, 24 marca 2010, 17:15 | Badminton

Jutro w stolicy Podlasia rozpoczną się 34. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Impreza odbędzie się w dniach 25-28 marca w Hali Sportowej